reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

Ja już po wizycie ❤️
Mamy już 2,80 cm dzieciaczka ❤️ trochę przyspieszył bo wg dzisiejszego USG jest 9+4 a 3 tyg temu było 6+1 😍 miałam już USG przez powłoki brzuszne i tak myślałam że nic nie zobaczymy ale coś tam było widać w tym nóżki i rączki 😍 lekarz powiedział że wszystko bardzo dobrze wygląda ale seduszka nie chciał dać posłuchać że jest za szybko i nie jest to wskazane do 12 tyg. Założył mi kartę ciąży, za 3 tyg mam prenatalne i tyg później znowu wizyta u gina. Coraz bardziej wchodzimy z terminem na koniec grudnia 😬
IMG_20220531_173201.jpg
 
reklama
Hej.
Chyba czas się przywitać.
Pierwsza ciąża, teraz 7+5 wg obliczeń, w USG 7+4. Serduszko bije. Jedynie czekam na wyniki krzywej cukrowej. :-(
Spać mogłabym ciągle. I pobolewalo mnie od kilkunastu dni po lewej stronie, dziś ginekolog wyjaśniła, że to z tego jajnika była owulacja i stąd jeszcze może boleć. Ma się uspokoić do trzech tygodni. Trochę puchną mi stopy i pokrzywa nie pomaga za bardzo na to niestety.
Ja znów mam przeokropne łaknienie z napadowym bólem żołądka, także nic nie pomoga.U mnie 6+5tc
 
Nie mam pojęcia. Norma do 10 tysięcy. Jutro mam wizytę-zapytam.
W ciąży leukocyty są bodajże fizjologicznie podwyższone.

@Kapozi ja acardu biorę 150mg 🤪

Jestem ciekawa jakie TSH u mnie? W 4tc było 1,3 dawki nie zmieniałam, ale od soboty mam uczucie kołatania serca 🙄 Na szczęście w poniedziałek oprócz ginki mam konsultację u kardiologa, a we wtorek u endokrynologa także może coś się wyjaśni.

@Katigger to mnie tak ciągnie prawa strona i właśnie owu była z prawego jajnika. Dobrze wiedzieć, że to może być przyczyną. No i jeszcze mam torbiel na tym jajniku. Ech jak nie urok to...
 
Ostatnia edycja:
A ja dzisiaj 8+5. Zmęczenie mnie pokonuje i pobolewają mnie pachwiny co tez obserwowałam w 1 ciąży więc się nie martwię.
Ja wizytę mam w piątek, jutro lecę na te wszystkie badania, mam nadzieje ze szybko dostanę wyniki.
Tak szybko mi czas leci ze szok. Dopiero byłam na 1 wizycie a tu już kolejna. Już zaraz 9 tydzień będzie skończony, no szok 😅😅
Powiem Wam dziewczyny ze w 1 ciąży strasznie mi się dluzylo. Żyłam od wizyty od wizyty u gina. Czasami biegałam do mojej doktor raz na 2 tyg bo coś mnie niepokoiło. Teraz w porównaniu do tamtej coazy to jestem oaza spokoju 😅
Tak czas leci...na kiedy masz kochana termin? Bo mi gin tydzień temu podała 8+6 a wg apki dziś mam 8+4....ostatni okres 26.03....cykle 35-40 dni....nie wiem...mam nadzieję że urodze w styczniu
 
Ja już po wizycie ❤️
Mamy już 2,80 cm dzieciaczka ❤️ trochę przyspieszył bo wg dzisiejszego USG jest 9+4 a 3 tyg temu było 6+1 😍 miałam już USG przez powłoki brzuszne i tak myślałam że nic nie zobaczymy ale coś tam było widać w tym nóżki i rączki 😍 lekarz powiedział że wszystko bardzo dobrze wygląda ale seduszka nie chciał dać posłuchać że jest za szybko i nie jest to wskazane do 12 tyg. Założył mi kartę ciąży, za 3 tyg mam prenatalne i tyg później znowu wizyta u gina. Coraz bardziej wchodzimy z terminem na koniec grudnia 😬Zobacz załącznik 1406687
Tocz to juz duzy człowiek!
Gratulacje ❤
 
reklama
Mam pytanie, czy wy też zmagalyscie się z uczuciem jakby pełności w przełyku?Jakby cały czas coś tam "zalegalo" , nie wiem czy mnie zrozumiecie. Staram się dużo wody pić, jeść małe lekkostrawne porcje, ale nic nie pomaga.🙃
 
Do góry