reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dzięki dziewczyny 😊
U mnie jest karmienie mieszane. Trochę mm i trochę kp. Jednak kp zaczyna nam służyć jako popitka między posiłkami. Dzisiaj wprowadzę już większe porcje mm.
 
reklama
Witam
Dziewczyny, które podróżowały z maluszkami w Święta, jak minęła Wam podróż?
Ja byłam u rodziców, którzy mieszkają około godzinki drogi od nas. Podróż zarówno w jedną, jak i w drugą stronę przebiegła pomyślnie (o dziwo). Jadąc „do” wyruszyliśmy o 7:30. Już z doświadczenia wiemy, że mała rano ma najlepszy humor. Siedziałam z nią z tyłu (jak na szpilkach😉) zaopatrzona w mleko, smoczek i ulubioną zabawkę. Usnęła po około 5-10 min. jazdy, wpatrując się w obicie siedzeń (szare w czarne kwadraciki). W drogę powrotną wyruszyliśmy już pewniejsi siebie po godz.15. Troszkę ryzykownie, bo młoda przechodzi często kryzys około 17. Na szczęście dojechaliśmy spokojnie. Było troszkę snu, troszkę wpatrywania się w siedzenia i tylnią szybę. Ufff… Święta troszkę męczące, mała cały poniedziałek odsypiała (na rękach) 🤪. Ale i tak fajnie było 🙂.
 
Do góry