reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

No i po badaniach. Wszystko jest Ok. Mała waży około 2500 (35 tydz.). Żadnych skurczy, szyjka długa. Lekarz kazał zdecydować czy na 100% chcę cesarkę, ponieważ mam wskazania od okulistki. Niby nic poważnego się nie dzieje, ale okulistka sugerowała, że: „ja bym wybrała cesarkę, nikt Pani nie gwarantuje, że wszystko będzie ok”. Więc mam mały dylemat, do 7 stycznia… Wtedy idę też na pierwsze Ktg. 😁
 
reklama
No i po badaniach. Wszystko jest Ok. Mała waży około 2500 (35 tydz.). Żadnych skurczy, szyjka długa. Lekarz kazał zdecydować czy na 100% chcę cesarkę, ponieważ mam wskazania od okulistki. Niby nic poważnego się nie dzieje, ale okulistka sugerowała, że: „ja bym wybrała cesarkę, nikt Pani nie gwarantuje, że wszystko będzie ok”. Więc mam mały dylemat, do 7 stycznia… Wtedy idę też na pierwsze Ktg. 😁
Wow to ja mam ktg od 25tc już.. a we wtorek ostatnie ktg gdzie będę w 38tc
 
Jak się czujecie mamusie ? Czy Wy też macie tak nisko już brzuszek ? Dzisiaj też mialam delikatne skurcze 🙈 37+3


Życzę Wam Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, szczęśliwego rozwiązania, zdrówka i spełnienia marzeń! 🎄🥰
 

Załączniki

  • 20211223_205617.jpg
    20211223_205617.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 127
Dziewczyny wesołych Świąt dla Was :) radości spokoju i miłości:) i oczywiście szczęśliwego rozwiązania i zdrowka dla Wasni maluszków.

Ja we wtorek stawiam się w szpitalu na CC także raczej stycznia nie doczekam. Wczoraj 2h spędziłam na pakowaniu prezentów wiec się troche rozruszałam to żebym do tego wtorku dotrwała:D
 
Ja dziś załatwiłam badania w laboratorium 😉 tak świątecznie nikogo nie było.
Dziewczyny, jak tam z przepuszczaniem was w kolejkach? Mi się raz zdarzyło w kolejce po lody... 😄 a jakoś nie umiem dopominać się o swoje u lekarza, czy w aptece..
Wesołych świąt wszystkim. Ciekawe czy którys bobas jednak zrobi świąteczna niespodziankę.
Ja się teraz wzruszam przy kolędach, szczególnie tych bardziej typu kołysanki. Prawie się rozryczalam w samochodzie....
 
@agnieszka_1dziecko trzymam kciuki i czekam na informacje

@Koala28 u mnie słabo z tym przepuszczaniem, chyba raz się zdarzyło. Za to ostatnio u ginekologa, jedna pani poprosiła mnie, żebym ją przepuściła, bo ona szybko przejdzie badanie. Ot kobieta, w 9 miesiącu ciąży, czekająca już dwie godziny, może poczekać jeszcze trochę 😉
 
Ja dziś załatwiłam badania w laboratorium 😉 tak świątecznie nikogo nie było.
Dziewczyny, jak tam z przepuszczaniem was w kolejkach? Mi się raz zdarzyło w kolejce po lody... 😄 a jakoś nie umiem dopominać się o swoje u lekarza, czy w aptece..
Wesołych świąt wszystkim. Ciekawe czy którys bobas jednak zrobi świąteczna niespodziankę.
Ja się teraz wzruszam przy kolędach, szczególnie tych bardziej typu kołysanki. Prawie się rozryczalam w samochodzie....

U mnie brzuszek było widać dopiero w 6 miesiącu, ale i tak ledwie co. Raz jeden skorzystałam ze swojego przywileju w mojej przychodni przy pobraniu krwi bo kolejka była aż na zewnątrz więc weszłam i zapytałam rejestratorki czy mogę skorzystać z pierwszeństwa i powiedziała, że wręcz muszę, wręczyła mi specjalną kartę więc skorzystałam 😊 i to by było na tyle bo ludzie nie zwracają niestety uwagi na ciężarne 🤷‍♀️
 
reklama
Wesołych Świąt dziewczyny;)
Święta udało mi się spędzić w domu i może sylwestra też się uda bo 3 stycznia mamy stawić się w szpitalu wiec możedo 5stycznia Mały już będzie z nami;) powiem Wam, że nie mogę się doczekać ale mam nadzieje, że wytrzymam💪
 

Załączniki

  • 20211224_155221.jpg
    20211224_155221.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 117
Do góry