reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dokładnie. A Ty bierzesz fotelik do szpitala?? Bo ja właśnie nie wiem czy brać czy nie.. mąż mówi, ze przecież przyjedzie po Nas to przeniosę małą do auta no ale średnio mi się widzi wciskać dziecko do fotelika na szybko do auta 😳
Hmm raczej w większości szpitalach jest tak,że partner/mąż przy odbieraniu nas z maluszkami wtedy podawają foteliki a pielęgniarki je odbierają i zanoszą na sale by mama mogła włożyć/ ubrać dziecko ;)
Ja przy pierwszym dziecku tez myślałam że muszę mieć przy sobie a to nie prawda ;)
Także bez obaw o to
 
reklama
Wszystkim wam gratuluje.
Ja tak troche nie w temacie poniewwaz moja corak jest juz nami od 6 miesiecy na swiecie.
Chcilam tylko zapytac czy ktoras mamusia potrzebowalaby wyprawke dla dziewczynki na rozmiar 62 mam bardzo duzo prawie ze nowych ubranek ponieeaz corcia do 4 miesiaca byla w szpitalu i to co uzywalysmy to tylko body. Sa to rzeczy wyprane max 2 3 razy wszystko kupione nowe mam ok 50 sztuk ubranek z nowych kolekcji h&m i c&a
Gdyby ktorad mamusia byla zainteresowana prosze napisac wiadomosc prywatna.

Zycze wam dziewczyny wszystkim duzo zdrowka!
 
Ja właśnie dostałam 3 kombinezony. Jeden na 56 a dwa na 68 chyba (nie mają metki)ale malutkie. Więc do wózka używać będę tego a do samochodu chyba właśnie otulacz/ śpiworek czy coś na to by bezpiecznie zapiąć. Moja lista rzeczy na razie czeka na wypłatę. Jakoś tak mi się rozszerza o kolejne rzeczy
 
Macierzyństwo to piekny okres a zarazem ciężki bo uczymy się od nowa wszystkiego z naszymi pociechami ❤
Ja się nie mogę oderwać od córki, ciężko mi jest ją zostawić z mamą moją czy z drugimi dziadkami , jak narazie 😂
Ojj to oderwanie rozumiem. Byłam we wrześniu 5 dni w szpitalu a w domu 3 letnia córka. Ryczałam przed wyjazdem i w samym szpitalu jak tylko usłyszałam ją to głos mi się łamał i łzy w oczach... ale hormony tez pewnie robią swoje ;)
 
reklama
Hmm raczej w większości szpitalach jest tak,że partner/mąż przy odbieraniu nas z maluszkami wtedy podawają foteliki a pielęgniarki je odbierają i zanoszą na sale by mama mogła włożyć/ ubrać dziecko ;)
Ja przy pierwszym dziecku tez myślałam że muszę mieć przy sobie a to nie prawda ;)
Także bez obaw o to
Hej, w większości szpitali teraz zabierasz ze sobą tylko rzeczy dla siebie. W dzień wypisu mąż/partner przywozi Wam ubranka i rzeczy na wyjście. Najlepiej dopytać w szpitalu gdzie chcesz rodzić jak to wygląda. W jednych wymagają tylko pampersy dla maluszka a w innych trzeba mieć wszystko swoje 🤷‍♀️
 
Do góry