reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dzień doberek przy poniedziałku :)
Ja dziś zaczynam 24 tydzień.. I jedyne co się zastanawiam to kiedy to minęło? 🤭 Dopiero co test był robiony i wielka radość że wreszcie się udało!
No cóż za tydzień krzywa cukrowa... Ajjj jak ja nie lubię tego badania.. Ale co zrobić.. Trzeba to trzeba No i jeszcze te siedzenie i czekanie.. Jak u Was z wyprawkami? Szalejecie? My kończymy malować mieszkanie, zamówiliśmy mebelki do pokoju bo trzeba czekać na nie.. Później jakieś naklejki na ścianie etc. 🙈🙈
U mnie jutro będzie już 27+0 😳😳

Wyprawka ciagle trwa 😂 wózek, łóżeczko itd mamy. Ubranek miliard oczywiście ale ciagle się za czymś rozglądam :)
Zostały mi jeszcze kosmetyki i pampersy no i rzeczy dla mnie .
 
reklama
Dzień doberek przy poniedziałku :)
Ja dziś zaczynam 24 tydzień.. I jedyne co się zastanawiam to kiedy to minęło? 🤭 Dopiero co test był robiony i wielka radość że wreszcie się udało!
No cóż za tydzień krzywa cukrowa... Ajjj jak ja nie lubię tego badania.. Ale co zrobić.. Trzeba to trzeba No i jeszcze te siedzenie i czekanie.. Jak u Was z wyprawkami? Szalejecie? My kończymy malować mieszkanie, zamówiliśmy mebelki do pokoju bo trzeba czekać na nie.. Później jakieś naklejki na ścianie etc. 🙈🙈
Ja jutro na krzywą 🙈
Ja już troszkę ubranek mam ale właściwie tylko to…
W październiku mamy mały remont w mieszkaniu, no i później zaczniemy już wszystko kompletować jak będę miała gdzie to układać/chować 😁
Mam wrażenie ze już sama się gubię bo raz mi się wydaje ,,eeee luzik jeszcze sporo czasu” a innym razem ,,kurczę tyle rzeczy nie mam a czasu tak mało” 😂
 
Dziewczyny, a w jakim ubraniu planujecie przywieźć dziecko ze szpitala w styczniu? Wiadomo, że to zima i chlodno, a ja siedzę i myślę co kupić. Czy pajac,a na to cieply polarowy komplet i do otulacza wystarczy czy trzeba kombinezon ? Jak myślicie?
Hmm zależy jaka będzie zima ale na obecna chwile planuje kupić kombinezon polarowy i otulacz :)
 
Dziewczyny, jestem w 27 tygodniu. Córeczka waży ponad kilogram, wszystko idealnie. Ale…. dowiedziałam się, że jest ułożona miednicowo i siedzi sobie w najlepsze 🙈 I to mnie bardzo zbiło z tropu, bo poprzedni maluch na tym etapie był już głową w dół. Jak to u Was wyglada? Kiedy w poprzedniej ciazy maluch się obrócił? Nie wyobrażam sobie niebezpiecznego porodu miednicowego SN- nie zgodzę się. Cesarki też sobie nie wyobrażam. Chcę rodzic naturalnie, przy ułożeniu główkowym 💪 Miłego dnia
Nie przejmuj się, dziecko ma czas jeszcze ;)

Mi niestety w pierwszej ciąży córka obróciła się główką do dołu już w 28tc i Napierała bardzo na dół, dostałam tabletki na skurcze i leżenie , niestety córka przyszła na świat w 32 tc , aczkolwiek jest zdrowym , pogodnym dzieckiem ;)
 
Dzień doberek przy poniedziałku :)
Ja dziś zaczynam 24 tydzień.. I jedyne co się zastanawiam to kiedy to minęło? 🤭 Dopiero co test był robiony i wielka radość że wreszcie się udało!
No cóż za tydzień krzywa cukrowa... Ajjj jak ja nie lubię tego badania.. Ale co zrobić.. Trzeba to trzeba No i jeszcze te siedzenie i czekanie.. Jak u Was z wyprawkami? Szalejecie? My kończymy malować mieszkanie, zamówiliśmy mebelki do pokoju bo trzeba czekać na nie.. Później jakieś naklejki na ścianie etc. 🙈🙈
Nie szaleje , ponieważ mam wszystko po córce ;)
Ew tylko pampersy kupie i butelki nowe
 
Witam, zaczynam 26tc 🤰❤ leci ten czas a Wy jak się macie ?

Ja mam jakiś spadek energii ostatnio i nie chce mi się nic , jeszcze córka daje mi popalić, idą jej zęby i nocki fatalne mamy ale damy jakoś rade ;)
 

Załączniki

  • 20211002_223925.jpg
    20211002_223925.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 101
Witam, zaczynam 26tc 🤰❤ leci ten czas a Wy jak się macie ?

Ja mam jakiś spadek energii ostatnio i nie chce mi się nic , jeszcze córka daje mi popalić, idą jej zęby i nocki fatalne mamy ale damy jakoś rade ;)
kurcze ja jestem w połowie 24 tygodnia i mój brzuch jest prawie niewidoczny gołym okiem,ale Ci zazdroszczę ❤️
 
reklama
Do góry