reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Pytanie do osób które robiły test Sanco.Czy komuś wyszła inna płeć przy Sanco a inna na usg?.Sanko w 14 tygodniu wskazała chromosom Y A dzisiejsze usg w 18 tygodniu dziewczynke
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pytanie do osób które robiły test Sanco.Czy komuś wyszła inna płeć przy Sanco a inna na usg?.Sanko w 14 tygodniu wskazała chromosom Y A dzisiejsze usg w 18 tygodniu dziewczynke
z moich doswiadczen bledy na USG dotyczyly wlasnie wskazania na dziewczynke, a na pozniejszym etapie okazalo sie, ze chlopak.
 
z moich doswiadczen bledy na USG dotyczyly wlasnie wskazania na dziewczynke, a na pozniejszym etapie okazalo sie, ze chlopak.
Też wydaje mi się to mało prawdopodobne by genetyka się myliła, mój lekarz wspomniał, że miał już takie 3 przypadki.Nie pozostało mi nic innego jak nadal czekać ,może za 4 tygodnie dowiem się więcej...🙂
 
A ja nic jeszcze nie wiem, prenatalne w środę 7 lipca. Może wtedy lekarz szepnie słówko 🙂
Po cichu liczę na dziewczynę, w domu mam już dwie i znam już instrukcję obsługi 😁
Chłopca też idzie ogarnąć 🤣, mój 3 latek ma kilka miesięcy etap "kochania",ciągle słówka typu "moja miłość, moja rybka,kocham Cię głaskać ",też już przyzwyczailam się do myśli, że będzie jeszcze jeden chłopak A tu sieją mi zamęt w głowie 🤣
 
reklama
Do góry