reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hej, ja się nie dopisywałam do prywatnej grupy, a też mnie ciekawią takie informacje, czemu tak dyskryminować tą grupę? Tu też potrzebna jest nasza aktywność, cały czas przecież dołączają do nas nowe mamy :)
Ja uważam, że prywatna grupa to bardzo dobry pomysł. Nie ma wglądu nikt z zewnątrz a jednak piszemy o prywatnych sprawach a za jakiś czas pewnie też będziemy wrzucać fotki nasze oraz dzieciaczków. Zostanie nas niewielka grupa, bo tak jest zawsze.
 
reklama
Jeśli ukończyłaś 35lat to za darmo, jeśli to Twoja druga ciąża (nawet jeśli pierwsza była stracona) to również przysługuje za darmo
Czyli jeżeli mam 25 lat i to moja 3 ciaza obie ciaze bez problemu i dzieci zdrowe to badanie jest za darmo tak ? A na czym polega takie badanie?
 
Okej Dzięki popytam na następnej wizycie lekarza co i jak bo wcześniejsze ciaze były prowadzone za granicą i tam też rodziłam. A widzę że tutaj robią wogole inne badania wizyty sa częściej i ogólnie jakos inaczej podchodzą do ciazy. Tam w całej ciazy miałam tylko z 4 wizyty u lekarza i 2 usg
 
Czyli jeżeli mam 25 lat i to moja 3 ciaza obie ciaze bez problemu i dzieci zdrowe to badanie jest za darmo tak ? A na czym polega takie badanie?
Tak 🙂 to jest takie bardzo dokładne badanie USG z pomiarami przeziernosci karkowej itd. Test Pappa również jest za darmo i robiony jest w tym samym dniu z krwi (u nas tak jest, ale nie wiem czy wszędzie).
 
reklama
Tak 🙂 to jest takie bardzo dokładne badanie USG z pomiarami przeziernosci karkowej itd. Test Pappa również jest za darmo i robiony jest w tym samym dniu z krwi (u nas tak jest, ale nie wiem czy wszędzie).
Dzieło
Tak 🙂 to jest takie bardzo dokładne badanie USG z pomiarami przeziernosci karkowej itd. Test Pappa również jest za darmo i robiony jest w tym samym dniu z krwi (u nas tak jest, ale nie wiem czy wszędzie).
Dzięki o resztę popytam lekarza na wizycie
 
Do góry