reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hej, jestem tu od poczatku ale pierwszy trymestr mialam okropny wiec podczytywalam Was ale nie dalam rady odpisywac:/
Codziennie mialam wymioty i jedyne co moglam jesc to jakies okropne bulki, dodatkowo pracuje i musze udawac ze wszystko jest ok, mimo ze mdlilo mnie non stop:/
jesli to mozliwe to prosba o dodanie do zamknietej grupy - na pewno tam bedzie latwiej dzielic sie doswiadczeniami- postaram sie pisac czesto:)
Jestem wlasnie po badaniach prenatalnych, termin na 7 styczen:) Strasznie sie ciesze ze ta pape zrobilam bo ona ryzyko jeszcze zmniejszyla. Niestety plci nie poznalam jeszcze ale obstawiam dziewczyne:)
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Ja jestem tu od początku, niestety pierwsze tygodnie ciąży nie były dla mnie zbyt łaskawe 🙈 mam nadzieje ze już na stałe wracam do świata żywych 😀
Wczoraj byłam na prenatalnych i wszystko w jak najlepszym porzadku, poznałam już płeć - chłopak ❤️ moje badanie trwało ponad pół godziny bo fasolka skakała w każda stronę i lekarz nie mógł zbadać przeziernosci, dopiero na koniec się udało. Jeśli chodzi o mnie to jestem z okolic Myslenic. Termin wg daty mam na 11 stycznia, a wg badania na 2 stycznia.
Życzę Wam miłego dnia 🍒
Super że wszystko ok❣️chyba już to pisałam ale co tam-ja przed ślubem mieszkałam w ok Myślenic ❣️
 
Ja miałam zamiar isc 26.07, ale ziomek od polecanego usg ma urlop, i idę wcześniej (15.07). Pewnie przez to nie poznam płci a tak chciałam :(

Ach te urlopy, ja przez urlopy tak samo nie dostałam się do lekarza, którego chciałam ;)
11 tc to bardzo wcześnie na płeć, właściwie to nawet na prenatalnych 12-13 tc bardzo często nie pada jednoznaczne stwierdzenie dot. płci :(
 
Ja to samo mam, przez urlop musialam przekladac wizyte i nie wiem jak to bedzie teraz z przedluzeniem l4;( nie wiem czy inny mi wypisze..
 
Kurcze a moje plany co do prenatalnych poszły sie paść, chciałąm w 13 tyg, ale ze względu na urlop lekarza wykonującego, będę miała w 11+4 (wg usg, bo wg OM 12+5) i się boję, że z płci nici :p

Termin 15.07 16:20. Kto ma ze mną? :p
Ja również mam prenatalne 15.07 u mnie to będzie rowno 13t0d 😊
 
reklama
Do góry