reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ja póki co tylko oglądam (i się totalnie zachwycam... śmiałam się, ze dobrze, ze istnieją limity na kartach 😂), ale wózek wstępnie wybrany i tylko będziemy jechać go zobaczyć, żeby się upewnić, że na pewno ten chcemy. 😄 Ale wszelkie zakupy to dopiero po wakacjach, na pewno nie wcześniej. ;)


My na razie powiedzieliśmy tylko moim rodzicom i przyjaciołom, którzy z nami mieszkają. Teściowie nie wiedzą, bo jakby oni się dowiedzieli, to też trzeba całemu rodzeństwu powiedzieć a mąż ma 5 braci. 😅 Już raz musieliśmy odkręcać, więc czekamy i powiemy po prenatalnych. Tak samo w pracy. ;)

Dziewczyny, uwaga, ogłoszenie!
Od 2 tygodni istnieje nasza zamknięta grupa. Jeśli ktoś chciałby jeszcze do niej dołączyć - to jest najlepszy moment. ;) Bardzo proszę o przemyślenie sprawy, bo według regulaminu przynajmniej raz na 2 tygodnie należy się odezwać. ;) Przy pierwszym rzucie mnóstwo dziewczyn się zgłosiło i w tym momencie spora część z nich będzie z grupy usunięta, bo się tam nie odezwały ani raz. ;) Na zgłoszenia czekam do końca wtorku. :D

A teraz życzę miłego dnia i powodzenia na wizytach. ☺️
Ja również proszę o dopisanie mnie do grupy :) Bezpieczniej dzielić się niektórymi informacjami na zamkniętym wątku :)
 
Nie ma w zakładce Grupy, bo ona jest prywatna. ;) Każdy powinien dostać od Ani wiadomość, pierwsza partia był 14 czerwca, drugą część ja jej prześlę jutro, więc w ciągu kilku dni powinny być dostępy.


Już dogadane :)

Tutaj jest link do zamkniętej grupy:
Jeśli ktoś ma wątpliwość czy ma dostęp to próbujcie wejść przez przeglądarkę, a nie aplikację, bo na apce za pierwszym razem może nie działać. ;) Jeśli nie ma dostępu - a ktoś chce - pisać. ;)
To ja proszę o dopisanie do zamkniętej
 
Cześć dziewczyny :)
Ja jestem tu od początku, niestety pierwsze tygodnie ciąży nie były dla mnie zbyt łaskawe 🙈 mam nadzieje ze już na stałe wracam do świata żywych 😀
Wczoraj byłam na prenatalnych i wszystko w jak najlepszym porzadku, poznałam już płeć - chłopak ❤️ moje badanie trwało ponad pół godziny bo fasolka skakała w każda stronę i lekarz nie mógł zbadać przeziernosci, dopiero na koniec się udało. Jeśli chodzi o mnie to jestem z okolic Myslenic. Termin wg daty mam na 11 stycznia, a wg badania na 2 stycznia.
Życzę Wam miłego dnia 🍒
 
Hej, super że z dzieciatkiem ok i że znasz już płeć [emoji3590]
Cześć dziewczyny :)
Ja jestem tu od początku, niestety pierwsze tygodnie ciąży nie były dla mnie zbyt łaskawe [emoji85] mam nadzieje ze już na stałe wracam do świata żywych [emoji3]
Wczoraj byłam na prenatalnych i wszystko w jak najlepszym porzadku, poznałam już płeć - chłopak [emoji3590] moje badanie trwało ponad pół godziny bo fasolka skakała w każda stronę i lekarz nie mógł zbadać przeziernosci, dopiero na koniec się udało. Jeśli chodzi o mnie to jestem z okolic Myslenic. Termin wg daty mam na 11 stycznia, a wg badania na 2 stycznia.
Życzę Wam miłego dnia [emoji523]
 
Dziewczyny, powiedzcie mi, miałyście może w moczu erytrocyty świeże 5-10. Norma do 3. Czytam internet i zaczynam się stresować. Może ta Luteina powoduje więcej tych erytrocytów.
Hej i jak wyszło u ciebie po tych wynikach? Ja mam aż 30 erytrocytów wpw i bardzo się martwię. Lekarz każe powtórzyć wynik.
 
Cześć dziewczyny :)
Ja jestem tu od początku, niestety pierwsze tygodnie ciąży nie były dla mnie zbyt łaskawe 🙈 mam nadzieje ze już na stałe wracam do świata żywych 😀
Wczoraj byłam na prenatalnych i wszystko w jak najlepszym porzadku, poznałam już płeć - chłopak ❤️ moje badanie trwało ponad pół godziny bo fasolka skakała w każda stronę i lekarz nie mógł zbadać przeziernosci, dopiero na koniec się udało. Jeśli chodzi o mnie to jestem z okolic Myslenic. Termin wg daty mam na 11 stycznia, a wg badania na 2 stycznia.
Życzę Wam miłego dnia 🍒
Gratuluję dobrych wieści 😃
 
reklama
Ech... Ja miałam na dzisiaj zaplanowaną wizytę u swojej Gin. Niestety moja dzieciarnia się pochorowała co oznacza, że jestem uziemiona pomiędzy pyskatą dwunasto a zbuntowana dwulatką.
Wmawiam sobie że nie oszaleję 😁
Tak więc trenujemy cierpliwość i czekamy do 6 lipca na prenatalne...
Miłego dnia wszystkim 😉
 
Do góry