reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Cześć dziewczyny. Ja już po prenatalnych i znam wyniki nifty🙂będzie drugi synek, dołączam fotki-wizyta była super, trafiłam na mega sympatycznego lekarza, napewno do niego wrócę na polowkowe🙂życzę udanych wizyt i trzymam kciuki za wszystkie dzieciaczki🙂
img_20210625_183207-jpg.1288373
Cudowne wieści ;)
 
reklama
Nieee, warunkiem tylko żeby tam zostać jest odezwanie się min. raz na 2 tyg. ;) Staż nie ma nic do rzeczy. ☺️
Jeśli staż nie ma znaczenia, to też proszę o dopisanie. Dopiero dzisiaj trafiłam na waszą grupę. Termin mam na 22 stycznia. Dzisiaj byłam na teście SANCO, ale na wynik muszę jeszcze poczekać. USG prenatalne mam dopiero 13 lipca.
 
reklama
Do góry