reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Hej,
Trzymam kciuki za dziewczyny które maja dzisiaj wizyty - musi być dobrze. ❤️
Pozostałym życzę dobrego dnia!
Ja mam wizytę dopiero 7 lipca i nie mogę się doczekać, denerwuje się bo to będą genetyczne…no strach napewno towarzyszy każdej z nas a my musimy być dobrej myśli.
pozdrawiam Was serdecznie
 
Ja dziś też wizytuje i mam koszmarna noc za sobą. Najadłam się wieczorem nektarynek i trochę mnie brzuch rozbolał. Na co mój mąż strzelił wielkiego focha, że dla niego to ja zawsze jestem zmęczona i poszedł spać na fotelu z kilkoma drinkami. Chciałam mieć wywalone i zasnąć ale się nie dało, kręciłam się z boku na bok i tak się jakoś ułożyłam że mi biodro i pół brzucha zdrętwiało. Mówiłam sobie że to na pewno tylko skóra, ale się i tak postresiłam konkretnie. I tak mam humor z głowy, dopóki mój książę nie odpuści. Dobrze że synek dziś ładnie spał.
 
reklama
Do góry