reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ja ciągle nie mam szczegolnie apetytu, ale grunt, ze cos jem, bo na poczatku jadlam praktycznie sam chleb i w wynikach moczu wyszlo mi, ze sie glodze. Ale na wadze stalam. Ogolnie co zjem to zaraz mi niedobrze. Ale juz sie przyzwyczailam. No i zmeczona ciagle jestem..

U mnie w pracy wiedziala przelozona szybko, bo musialam przejsc na mniej stresujace rzeczy, zeby miec troche spokoju. Ale w poprzedniej ciazy, kiedy nie bylo mnie 2 mce i poronilam, to nikomu nie mowilam, ale kazdy sie domyślił.. i jedna kolezanka, jak juz wrocilam do pracy, przyszla do mnie i sie poplakala;( niby nikt nic nie wiedzial, ale kazdy byl mega mily dla mnie i w ogole.
 
Hej dziewczyny! Pozdrawiam w ten upalny dzień !
Ja właśnie jestem po wizycie, wszystko w porządku, tylko tarczyce muszę podreperować z endokrynologiem😊 maluszek już ma 2cm, wychodzi z usg 8+5. Serduszko bije 176 uderzeń- doktor powiedział ze jest to dobry wynik 😍 jestem przeszczęśliwa! Zycze wszystkim tak samo miłych wizyt 😘❤️
 

Załączniki

  • 4C60A3C4-E900-45CE-A3B6-5F998C6AE540.jpeg
    4C60A3C4-E900-45CE-A3B6-5F998C6AE540.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 78
Hej dziewczyny! Pozdrawiam w ten upalny dzień !
Ja właśnie jestem po wizycie, wszystko w porządku, tylko tarczyce muszę podreperować z endokrynologiem😊 maluszek już ma 2cm, wychodzi z usg 8+5. Serduszko bije 176 uderzeń- doktor powiedział ze jest to dobry wynik 😍 jestem przeszczęśliwa! Zycze wszystkim tak samo miłych wizyt 😘❤️
Cudowny maluszek 😍
 
Hej dziewczyny! Pozdrawiam w ten upalny dzień !
Ja właśnie jestem po wizycie, wszystko w porządku, tylko tarczyce muszę podreperować z endokrynologiem[emoji4] maluszek już ma 2cm, wychodzi z usg 8+5. Serduszko bije 176 uderzeń- doktor powiedział ze jest to dobry wynik [emoji7] jestem przeszczęśliwa! Zycze wszystkim tak samo miłych wizyt [emoji8][emoji3590]
No i super!
Oby i moja dzisiejsza wizyta okazała się tak udana jak Twoja.
 
Świetna data [emoji16] ktoś nie będzie opijał Sylwestra żeby Cię zawieźć do szpitala jakby co [emoji16]
Dziewczyny dostałam wyniki testu pappa i wyszło niskie prawdopodobieństwo chorób [emoji7] No i kolejny raz słyszę ze czeka mnie niezapomniana impreza sylwestrowa na porodówce [emoji85] data porodu: 31.12
 
Polecam taką lekką spacerowkę. Też muszę znosić ze schodów, ale sama w sobie nie jest ciężka. Później wracam po dziecko i jest ok. A wnosi mąż albo ja [emoji846]
U mnie podobne, oglądamy dużo bajek ;( ze spacerami lipa, bo mam za ciężki wózek żeby go wytachać. Muszę sobie kupić leciutką spacerówkę-parasolkę, ale to i tak tachanie pewnie ponad 15 kg po schodach :( Mam nadzieję, że za miesiąc dwa poczuję sie lepiej i nadrobimy :( No i że mąż wpadnie na pomysł spacerowania z młodym po pracy.
 
Witajcie, jak wasze samopoczucie dziś?
Jak pogoda? U nas ciut chłodniej, jest czym odetchnąć 🌥️
Kto dziś wizytuje? ✊
Ja w sumie często poje letnia herbatę pomaga na te upały;) czekam na deszcz ale wiatrak tez daje rade;)
Moja wizyta dopiero 5 lipca... masakra od jakiegoś tygodnia mam takie wzloty i upadki odnośnie ciąży, ze szok. Albo czuje, ze coś jest nie tak albo widzę jakieś postępy w wyglądzie brzucha ale i tak potrafię coś znaleźć co moim zdaniem jest nie tak 🤷‍♀️🙈
 
Ja w sumie często poje letnia herbatę pomaga na te upały;) czekam na deszcz ale wiatrak tez daje rade;)
Moja wizyta dopiero 5 lipca... masakra od jakiegoś tygodnia mam takie wzloty i upadki odnośnie ciąży, ze szok. Albo czuje, ze coś jest nie tak albo widzę jakieś postępy w wyglądzie brzucha ale i tak potrafię coś znaleźć co moim zdaniem jest nie tak 🤷‍♀️🙈
Chyba wszystkie tak mamy ale co tu więcej możemy zrobić niż pozytywnie myśleć <3
 
reklama
Ja w sumie często poje letnia herbatę pomaga na te upały;) czekam na deszcz ale wiatrak tez daje rade;)
Moja wizyta dopiero 5 lipca... masakra od jakiegoś tygodnia mam takie wzloty i upadki odnośnie ciąży, ze szok. Albo czuje, ze coś jest nie tak albo widzę jakieś postępy w wyglądzie brzucha ale i tak potrafię coś znaleźć co moim zdaniem jest nie tak 🤷‍♀️🙈
ja mialam takie zejscie jak mnie mniej piersi bolaly;p ale juz bola bardziej😅 ale @malgosia005 dobrze pisze, musimy myslec pozytywnie🥰
 
Do góry