reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Hej,
Trzymam kciuki za dziewczyny które maja dzisiaj wizyty - musi być dobrze. ❤️
Pozostałym życzę dobrego dnia!
Ja mam wizytę dopiero 7 lipca i nie mogę się doczekać, denerwuje się bo to będą genetyczne…no strach napewno towarzyszy każdej z nas a my musimy być dobrej myśli.
pozdrawiam Was serdecznie
 
Ja dziś też wizytuje i mam koszmarna noc za sobą. Najadłam się wieczorem nektarynek i trochę mnie brzuch rozbolał. Na co mój mąż strzelił wielkiego focha, że dla niego to ja zawsze jestem zmęczona i poszedł spać na fotelu z kilkoma drinkami. Chciałam mieć wywalone i zasnąć ale się nie dało, kręciłam się z boku na bok i tak się jakoś ułożyłam że mi biodro i pół brzucha zdrętwiało. Mówiłam sobie że to na pewno tylko skóra, ale się i tak postresiłam konkretnie. I tak mam humor z głowy, dopóki mój książę nie odpuści. Dobrze że synek dziś ładnie spał.
 
reklama
Do góry