reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
ja mialam takie zejscie jak mnie mniej piersi bolaly;p ale juz bola bardziej😅 ale @malgosia005 dobrze pisze, musimy myslec pozytywnie🥰
Myślenie pozytywne jest bardzo istotne, sam lekarz mi to dziś powiedział. 😁

Ja dziś po wizycie, termin się utrzymał, więc dziś jest 9+1, Skrzacik rośnie i ma całe 2,5 cm. 😃 Następna wizyta za 2 tygodnie i będziemy omawiać kiedy prenatalne. ☺️
 
Czekam na informacje i fotkę [emoji8]
Termin mam na 31.01, a lekarz dalej twierdzi, że owu była przesunięta. Według OM 8t2d według USG 7t3d.
Moje USG to dopiero fasolka w porównaniu z Waszymi maluszkami.
IMG_20210623_194539.jpeg
 
Na mnie nawet herbata owocowa nie działa;(
Mam taki przeokropny ból głowy ze masakra... dzisiaj dwa razy tylko mnie wymordowało nad WC, ale co z tego jak głowa mi pęka... ;( jutro mam wizytę o 9 może da mi jakieś elektrolity, bo kupiłam w aptece ale czy była Pani w aptece pewna że mogę je zastosować.... tego nie mogę powiedziec
 
Hej dziewczyny, byłam ostatnio u lekarza i mówiłam mu o moich dolegliwościach żołądkowych (waga stanęła na -5kg, chociaż staram się w miarę normalnie jeść chociaż bez jakiegoś szalonego apetytu). Kazał mi zbadać hemoglobinę i mówił, że jak będzie dobra, to kupić witaminy dla ciężarnych bez żelaza bo ono właśnie często nasila dolegliwości żołądkowo jelitowe :) Tak tylko mówię, jakby któraś z was miała ten sam problem.
 
Termin mam na 31.01, a lekarz dalej twierdzi, że owu była przesunięta. Według OM 8t2d według USG 7t3d.
Moje USG to dopiero fasolka w porównaniu z Waszymi maluszkami. Zobacz załącznik 1286695

Dobrze ze wszystko w porządku, to najważniejsze ❤️ Niedługo i nasze fasoleczki staną się dużymi bobaskami 🥰
Grunt ze nic złego się nie dzieje, oprócz gorszego samopoczucia większości z nas😂 dobrej, przespanej nocki dziewczyny
 
reklama
Do góry