reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Będzie dobrze dziewczyny! Trzymam za Was mocno kciuki! Wydaje mi się, że te głupie sny co mamy to przypadłość ciążowa, mózg chyba pracuje bardziej intensywnie. [emoji85]
Dziękuję, u mnie dziś znacznie lepiej niż wczoraj nerwy zeszły po wczorajszej wizycie i nawet mdłości mam mniejsze bo i temperatura bardziej łaskawa.
 
reklama
Hej dziewczyny, trzymajcie się dobrych myśli :) Życzę samych dobrych nowin dziś ☺️
Relaksacja, którą poleca @quchasia to super sprawa, podobnie jak spokojna joga. Nie uwierzyłam, póki nie sprawdziłam, wszystkie napięcia odchodzą już po pierwszej sesji.

U mnie noc ciężka ze względu na upał i piersi dokuczały, słabo spałam. A teraz pada deszcz, jest chłodno i ciemno jak w nocy, a ja piję kawę i piersi nie bolą, co za ironia 😂
 
Cześć, mam termin na 7 stycznia 2022 i we wtorek badania prenatalne. Ogromnie się cieszę że mogłam dołączyć do grupy
witaj;)

@airyfairy to sie zgralysmy z tymi piersiami dzis w nocy. Przekrecejac sie z boku na bok budzil mnie bol.. jeszcze mi w drugiej ciazy wyszedl ogon piersi. Nigdy o tym nie slyszlalam i myslalam, ze cos zlego sie dzieje. A tu pod pacha rozwija sie jakby odnoga piersi. I to miejsce meeeega boli, bardziej niz cala piers;(
 
Dziewczyny, macie już poduszki ciążowe?? Nie wiecie, którą lepiej wybrać? Jakiś za duży jest wybór i nie wiem która lepsza 🤪 Czy najtańsze są ok czy jednak coś droższego trzeba kupować :confused:
Poduszka-ciazowa-do-karmienia-dla-kobiet-w-ciazy.jpg
 
witaj;)

@airyfairy to sie zgralysmy z tymi piersiami dzis w nocy. Przekrecejac sie z boku na bok budzil mnie bol.. jeszcze mi w drugiej ciazy wyszedl ogon piersi. Nigdy o tym nie slyszlalam i myslalam, ze cos zlego sie dzieje. A tu pod pacha rozwija sie jakby odnoga piersi. I to miejsce meeeega boli, bardziej niz cala piers;(
O kurczę, też nigdy o tym nie słyszałam! 😮 Co można z tym zrobić?
Ja z kolei mam łagodnego guza tuż pod brodawką, i jeszcze zanim byłam w ciąży lekarz dał mi znać, że muszę go obserwować, bo w ciąży może rosnąć. Póki co na szczęście cisza i nic nie boli, ale może być ciekawie :)
 
Dziewczyny, macie już poduszki ciążowe?? Nie wiecie, którą lepiej wybrać? Jakiś za duży jest wybór i nie wiem która lepsza 🤪 Czy najtańsze są ok czy jednak coś droższego trzeba kupować :confused:
Zobacz załącznik 1286844
ja mialam wczesniej taka zwykla i nie narzekalam. Tez musze sie rozejrzec i kupic;)

O kurczę, też nigdy o tym nie słyszałam! 😮 Co można z tym zrobić?
Ja z kolei mam łagodnego guza tuż pod brodawką, i jeszcze zanim byłam w ciąży lekarz dał mi znać, że muszę go obserwować, bo w ciąży może rosnąć. Póki co na szczęście cisza i nic nie boli, ale może być ciekawie :)
nic sie na to nie poradzi.. wczesniej mialam tabletki, zeby mnie tak nie bolalo, ale teraz w ciazy juz ich nie biore.
Kolezanka tez miala guzka w ciazy, ale na szczęście jej nie rosl. Trzymam kciuki, zeby u Ciebie tez bylo spokojnie;*
 
Dziewczyny, macie już poduszki ciążowe?? Nie wiecie, którą lepiej wybrać? Jakiś za duży jest wybór i nie wiem która lepsza 🤪 Czy najtańsze są ok czy jednak coś droższego trzeba kupować :confused:
Zobacz załącznik 1286844
Ja poczekam na większy brzucho, ale będę szukać takiej z lepszym wypełnieniem, żeby nie wygniotła się za szybko. To moje główne kryterium :) Kształt to kwestia osobistych preferencji i budowy :) Te w kształcie 6 albo C pasują mi najbardziej.
 
reklama
Do góry