reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Nie😂 tego jestem pewna😅 jak zjadłam czekoladę to było bardzo odczuwalne. Może szybciej bo to moje 3 dziecko. No chyba że to bliźniaki o których nie wiem 🤣
ja bym mega chciala blizniaki🥰 po slodkim zawdze maluszki aktywniejsze😀 ekstra🤩 z tego co kojarze to w kolejnych ciazach czuje sie wczesniej😍 u mnie jakos w 18t czulam Ale, zobaczymy jak teraz😁
 
reklama
Hej!
Wczoraj miałam wizytę.
Na szczęście jest wszystko dobrze 🙏
Serduszko tez słyszałam. ❤️
Tarczyca mi szaleje(zawsze miałam w normie) lecz Pani doktor powiedziała ze jest tak bardzo często. Kazała mi powtórzyć tsh, ft3, ft4 za 2 tygodnie i jeśli będzie już okej to mam odwołać wizytę u endokrynologa.
Dziś mam 10tc+2, a usg genetyczne mam 7 lipca. Teraz znowu trzeba czekać 3 tygodnie… Mam pytanie.
Czy robicie sanco bądź nifty? Można już od 10 tygodnia. Jestem ciekawa jakie macie do tego podejście. :)
Ja będę robić NIPT tylko jeśli będzie wskazanie ;) Jeśli wszystko będzie ok to na pewno nie.

Tego samego. Teraz zastanawiam się, czy dobrze robię. Pan ma certyfikat fmf, podobno bardzo dobrze wykonuje badanie prenatalne.
Kurczę... to mnie to bardzo dziwi. No ale fakt, że lekarza mówią, że po skończonym 12 jest najlepiej, to może dlatego. ;)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
 
Witajcie w piątek 🥳 życzę Wam miłego dnia, przyjemnych wizyt! Sama zaraz zbieram się, bo moje prenatalne co prawda o 13 ale mam 100km drogi do miasta w którym je robię
 
Jeżeli fundusze ci pozwalają to rób badanie. Ja będę robić sanco. Chcę mieć pewność, że moje dziecko jest zdrowe, szczególnie, że miałam potwierdzony przypadek poronienia z przyczyn genetycznych. Cena fakt, jest kosmiczna, ale uważam, że warto.
A czy oprócz sanco robisz jeszcze pappa?
 
Hej!
Wczoraj miałam wizytę.
Na szczęście jest wszystko dobrze 🙏
Serduszko tez słyszałam. ❤️
Tarczyca mi szaleje(zawsze miałam w normie) lecz Pani doktor powiedziała ze jest tak bardzo często. Kazała mi powtórzyć tsh, ft3, ft4 za 2 tygodnie i jeśli będzie już okej to mam odwołać wizytę u endokrynologa.
Dziś mam 10tc+2, a usg genetyczne mam 7 lipca. Teraz znowu trzeba czekać 3 tygodnie… Mam pytanie.
Czy robicie sanco bądź nifty? Można już od 10 tygodnia. Jestem ciekawa jakie macie do tego podejście. :)
Ja robię usg plus sanco
 
reklama
Hmm a dlaczego za wcześnie? Teoretycznie można od 11+1 chyba?
Ja idę 12+0 i mam nadzieję że to jednak nie za wcześnie [emoji848]
Ja czytalam, ze miedzy 11+6 a 13+6. Nie umawialam sie pierwszego mozliwego dnia, bo szkoda mi chodzic dwa razy I placic.
Dziewczyny wczoraj wieczorem poczułam pierwsze kopnięcia, aż mąż się przestraszył, bo dałam mu sprawdzić, bo stwierdziłam, że sobie wkręcam[emoji28] ale faktycznie, były wyraźne:)
W 12 tygodniu to chyba jeszcze niemozliwe [emoji848]
 
Do góry