reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
cześć Dziewczyny ;D

jestem mamą 6-letniej Alicji i 1 aniołka. Po wielu perypetiach, braku chęci męża na kolejne dziecko, moim strachu przed kolejnym dzieckiem, po poronieniu w 8 tc, nasileniu nerwicy, leczeniu sertraliną zaczęliśmy z początkiem 2021 znowu starac się o dzidzię;) i udało się ;D termin mam na 11.01 (z miesiączki), a na 13.01 (z USG).

Mam nadzieję, ze poostanę z wami:*
Witamy :) zdrówka i spokojnej ciąży.
 
reklama
Chyba najgorszy dzień w moim życiu. O godzinie 7 przyszłam na izbę przyjęć, czekałam do 8:30 po czym szybki pobór krwi i znów czekałam do 13 na usg, następnie o 16:10 wynik bety i teraz czekam na kolejny dzień, a co w kolejnym dniu? Nie wiem. Wiem tyle, ze ma być pobór krwi i baranie bety a później podanie tabletek (bo jakby im nie wystarczyło 2 usg ze serce naprawdę nie bije, cała ta biurokracja) i co dalej tego już naprawdę nie wiem podanie jakiegoś arthrotec któraś miała z tym styczność ? Co się po tym dzieje ? Ile mam tu być ? Jestem załamana, pocieszający jest fakt ze na oddziale takich „przypadków” jak ja jest 5. Żadna nic nie wie.
 
Do góry