reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

cześć Dziewczyny ;D

jestem mamą 6-letniej Alicji i 1 aniołka. Po wielu perypetiach, braku chęci męża na kolejne dziecko, moim strachu przed kolejnym dzieckiem, po poronieniu w 8 tc, nasileniu nerwicy, leczeniu sertraliną zaczęliśmy z początkiem 2021 znowu starac się o dzidzię;) i udało się ;D termin mam na 11.01 (z USG), a na 13.01 (z miesiączki).

Mam nadzieję, ze pozostanę z wami:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc styczniowe mamusie :). Milo Was powitac. Zaczne od pytania. Pewnie z czasem bedzie ich wiecej :). Jestem w 10 tygodniu ciazy i dostalam wyniki. Przeciwciala p/CMV igG > 500, natomiast przeciwciala p/CMV igM niereaktywny (0,13 index). WIzyte u lekarza mam za kilka dni, ale cierpliwosc nie jest moja mocna strona, a nerwy tez ostatnio slabe :). Rozumiem, ze oznacza to, ze przechorwalam juz cytomegalie. Ale czy jest mozliwe, ze przechorwalam ja w tej ciazy, czy wtedy przeciwciala igM bylyby jednak wykrywalne. Martwie sie tym bardzo.
 
Czesc styczniowe mamusie :). Milo Was powitac. Zaczne od pytania. Pewnie z czasem bedzie ich wiecej :). Jestem w 10 tygodniu ciazy i dostalam wyniki. Przeciwciala p/CMV igG > 500, natomiast przeciwciala p/CMV igM niereaktywny (0,13 index). WIzyte u lekarza mam za kilka dni, ale cierpliwosc nie jest moja mocna strona, a nerwy tez ostatnio slabe :). Rozumiem, ze oznacza to, ze przechorwalam juz cytomegalie. Ale czy jest mozliwe, ze przechorwalam ja w tej ciazy, czy wtedy przeciwciala igM bylyby jednak wykrywalne. Martwie sie tym bardzo.
ja nie pomoge;( nie znam sie. Mama nadzieje, ze jakas inna mama rozwieje Twoje watoliwosci;)
 
cześć Dziewczyny ;D

jestem mamą 6-letniej Alicji i 1 aniołka. Po wielu perypetiach, braku chęci męża na kolejne dziecko, moim strachu przed kolejnym dzieckiem, po poronieniu w 8 tc, nasileniu nerwicy, leczeniu sertraliną zaczęliśmy z początkiem 2021 znowu starac się o dzidzię;) i udało się ;D termin mam na 11.01 (z miesiączki), a na 13.01 (z USG).

Mam nadzieję, ze poostanę z wami:*
Witaj❤️ ja też mam termin na 13.01 który u Ciebie tydzień?
 
Czesc styczniowe mamusie :). Milo Was powitac. Zaczne od pytania. Pewnie z czasem bedzie ich wiecej :). Jestem w 10 tygodniu ciazy i dostalam wyniki. Przeciwciala p/CMV igG > 500, natomiast przeciwciala p/CMV igM niereaktywny (0,13 index). WIzyte u lekarza mam za kilka dni, ale cierpliwosc nie jest moja mocna strona, a nerwy tez ostatnio slabe :). Rozumiem, ze oznacza to, ze przechorwalam juz cytomegalie. Ale czy jest mozliwe, ze przechorwalam ja w tej ciazy, czy wtedy przeciwciala igM bylyby jednak wykrywalne. Martwie sie tym bardzo.

Bardzo duzy wskaźnik przy Igg wskazuje na wcześniejsze zachorowanie. A Igm wskazuje, że obecnie nie ma zakażenia więc raczej wcześniejsze zakażenie.
 
reklama
Do góry