reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dasz radę [emoji4] moja też odstawiona jakiś czas po pozytywnym tescie [emoji4] sama się odstawiła, za to ja przeżywałam bardzo [emoji38]
Wczoraj o 6.30 ostanie karmienie. Musiałam odstawic ze względu na plamienia i luteinę. Przepłakałam wczoraj cały wieczór, bo nie jestem na to gotowa a szczególnie moje cycki. Dwie chodzące bomby [emoji3064]
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie, wszystko jest dobrze. Lekarz mówi że wszystko ok, wspomniał że można umawiać się na wizytę badań prenatalnych. Wyszłam zadowolona, a w domu patrzyłam na zdjęcie dzidzi i wpadłam w jakaś panikę. Popatrzyłam na zdjęcie USG i poczytałam o przezierności karkowej i patrzę na to moje USG i chociaż jest jeszcze kilka dni do ukończenia 11 tygodnia to mi wydaje się przezorność taka duża. Zobaczcie proszę. Wiem że to nie mozna gołym okiem ocenić, ale odstęp jest taki spory wydaje mi się. Wpadam dziewczyny w jakaś chorą panikę.
 

Załączniki

  • 9a5c1c0b-461e-4999-924c-66f21ed47d8c.jpg
    9a5c1c0b-461e-4999-924c-66f21ed47d8c.jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 112
Wczoraj o 6.30 ostanie karmienie. Musiałam odstawic ze względu na plamienia i luteinę. Przepłakałam wczoraj cały wieczór, bo nie jestem na to gotowa a szczególnie moje cycki. Dwie chodzące bomby 🥺
Ojej Biedactwo..a kiedy masz wizytę?u mnie nie było takiego problemu bo nie karmiłam piersią tylko odciągalam póki było co..
 
Ja lekarzem nie jestem ale nie wydaje mi się żebym wiedziała tam coś niepokojącego. A miałam córkę z przyziernością powiększoną i uwierz mi że wtedy to to bardzo widać... śliczny mały ludzik ♡
Dziewczyny jestem po wizycie, wszystko jest dobrze. Lekarz mówi że wszystko ok, wspomniał że można umawiać się na wizytę badań prenatalnych. Wyszłam zadowolona, a w domu patrzyłam na zdjęcie dzidzi i wpadłam w jakaś panikę. Popatrzyłam na zdjęcie USG i poczytałam o przezierności karkowej i patrzę na to moje USG i chociaż jest jeszcze kilka dni do ukończenia 11 tygodnia to mi wydaje się przezorność taka duża. Zobaczcie proszę. Wiem że to nie mozna gołym okiem ocenić, ale odstęp jest taki spory wydaje mi się. Wpadam dziewczyny w jakaś chorą panikę.
 
Dziewczyny jestem po wizycie, wszystko jest dobrze. Lekarz mówi że wszystko ok, wspomniał że można umawiać się na wizytę badań prenatalnych. Wyszłam zadowolona, a w domu patrzyłam na zdjęcie dzidzi i wpadłam w jakaś panikę. Popatrzyłam na zdjęcie USG i poczytałam o przezierności karkowej i patrzę na to moje USG i chociaż jest jeszcze kilka dni do ukończenia 11 tygodnia to mi wydaje się przezorność taka duża. Zobaczcie proszę. Wiem że to nie mozna gołym okiem ocenić, ale odstęp jest taki spory wydaje mi się. Wpadam dziewczyny w jakaś chorą panikę.
Ja to się nie znam, ale na pewno zaufałabym lekarzowi, skoro mówi, że jest wszystko w porządku. 😃 Nie ma się co doszukiwać, jednak lekarze wiedzą co robią. 😁 Śliczne zdjęcie 🥰
 
Ojej Biedactwo..a kiedy masz wizytę?u mnie nie było takiego problemu bo nie karmiłam piersią tylko odciągalam póki było co..
Wczoraj miałam wizytę. Też widziałam, że pokarmu jest mniej, ale był i planowałam do października karmić. A teraz jest problem, bo młoda nie chce mm. Butla i bbox jest blee. Z bboxa pije wodę a mlekiem pluje. Nawet moje rozmrożone wypluwała w nocy 🥺
 
Dziewczyny ja tez już jestem po wizycie 10+4. Generalnie zamiast uspokoić to tak mnie zmartwiła ta wizyta :((( Przy USG kazała szybko mi się ubrać i poszła szukać lekarza specjalisty od usg który mógłby mnie jeszcze zbadać bo wydaje jej się ze jest jakiś obrzęk 😭 Powiedziała ze mam się narazie nie martwić bo ona nie jest specjalistka ale oczywiście wyszłam zaryczana.. Mam prenatalne za tydzień, a miałam mieć później :( Staram się nie nakręcać ale jest ciężko
 
Dziewczyny ja tez już jestem po wizycie 10+4. Generalnie zamiast uspokoić to tak mnie zmartwiła ta wizyta :((( Przy USG kazała szybko mi się ubrać i poszła szukać lekarza specjalisty od usg który mógłby mnie jeszcze zbadać bo wydaje jej się ze jest jakiś obrzęk 😭 Powiedziała ze mam się narazie nie martwić bo ona nie jest specjalistka ale oczywiście wyszłam zaryczana.. Mam prenatalne za tydzień, a miałam mieć później :( Staram się nie nakręcać ale jest ciężko
Bądź dobrej myśli 😘
 
Dziewczyny jestem po wizycie, wszystko jest dobrze. Lekarz mówi że wszystko ok, wspomniał że można umawiać się na wizytę badań prenatalnych. Wyszłam zadowolona, a w domu patrzyłam na zdjęcie dzidzi i wpadłam w jakaś panikę. Popatrzyłam na zdjęcie USG i poczytałam o przezierności karkowej i patrzę na to moje USG i chociaż jest jeszcze kilka dni do ukończenia 11 tygodnia to mi wydaje się przezorność taka duża. Zobaczcie proszę. Wiem że to nie mozna gołym okiem ocenić, ale odstęp jest taki spory wydaje mi się. Wpadam dziewczyny w jakaś chorą panikę.
Ja tez się nie znam. Ale skoro lekarz powiedział że okej to okej. Nie doszukuj się. Ja bym nawet nie wpadła żeby tak oglądać zdjęcie. Głęboki oddech i czekamy do prenatalnych 😊😚 Ja na początku analizowałam wszystko, kształt pęcherzyka, cialko zolte, te wszystkie napisy na zdjęciu.. to nie ma sensu, skoro lekarz nie powiedział ze widzi cos niepokojącego
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie, wszystko jest dobrze. Lekarz mówi że wszystko ok, wspomniał że można umawiać się na wizytę badań prenatalnych. Wyszłam zadowolona, a w domu patrzyłam na zdjęcie dzidzi i wpadłam w jakaś panikę. Popatrzyłam na zdjęcie USG i poczytałam o przezierności karkowej i patrzę na to moje USG i chociaż jest jeszcze kilka dni do ukończenia 11 tygodnia to mi wydaje się przezorność taka duża. Zobaczcie proszę. Wiem że to nie mozna gołym okiem ocenić, ale odstęp jest taki spory wydaje mi się. Wpadam dziewczyny w jakaś chorą panikę.
naprawdę nie doszukuj się… lekarz na pewno by zwrócił uwagę gdyby coś miało być nie tak. Czekak spokojnie na prenatalne. Zdjęcie piękne! 😍
 
Do góry