reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Kurczę tez mam problem z włosami, dbam o nie tak jak zawsze a jednak żyją swoim życiem…do tego jakieś suche czerwone plamy wyskoczyły mi na twarzy. 🤔
Mam pytanie do Was. Czy będziecie farbować włosy w ciąży? Podobno w 1 trymestrze nie powinno się tego robić ale mówią ze później jest to bezpieczne. Jakie macie do tego podejście?
Ja farbowałam i w przyszłym tygodniu idę znowu. Czytałam że kiedyś faktycznie były takie farby które były szkodliwe ale to było wiele lat temu i teraz nie ma przeciwwskazań (o ile nie są to farby z amoniakiem).
 
reklama
Kurczę tez mam problem z włosami, dbam o nie tak jak zawsze a jednak żyją swoim życiem…do tego jakieś suche czerwone plamy wyskoczyły mi na twarzy. 🤔
Mam pytanie do Was. Czy będziecie farbować włosy w ciąży? Podobno w 1 trymestrze nie powinno się tego robić ale mówią ze później jest to bezpieczne. Jakie macie do tego podejście?
Ja farbowałam i w pierwszej ciąży i teraz normalnie
 
Farbuję ale rzadziej
A teraz mnie kusi żeby zupełnie zmienić kolor i długość. Ale przeczekam. W poprzedniej ciąży też naszło mnie na obcięcie. Miałam do pasa a skróciłam tak że gumką ich nie lapalam w kucyk.
I meble... Ciągle je przestawiałam, nawet raz w tygodniu. Chyba dlatego mąż gdy dowiedział się o tej ciąży szybciutko poprzestawiał 😂
Ten jeden raz chciał mieć wpływ na wygląd mieszkania 😁
 
Puściłam go dzisiaj zobaczę czy jeszcze się potwoerdzi jakiś przypadek. Jak tak to idzie do babci... Nie będę ryzykować. Ponoć to dziecko już parę dni nie chodzi do żłobka także zobaczymy. Obym podjęła dobra decyzję. Ja mam wizytę 30czerwca w urodziny i mam nadzieję że dotrwam i idę na chorobowe. Ciężko mi jak..... Nie będę przeklinać heh ledwie żyje u nas takie upały a w pracy taka duchota... Nie idzie wyrobić...
 
A po południami sama z synkiem jestem bo mąż albo treningi albo mecze albo na naszej działce działa... Nie mam kiedy odpocząć bo ciągle coś...
 
reklama
Witamy [emoji16] ja też 26 lat, a moja córcia dzisiaj kończy rok [emoji16] dzisiaj zaczynam 11 tydzień ciąży [emoji846]
Cześć, pozwolę sobie ze sie tu rozgoszcze i przedstawię :)

Jestem Ewelina mam 26lat , mam córkę za 10dni ma roczek , córka urodziła się w 32 tc SN z wagą 1500g 47cm - jest zdrowa i najkochansza , mam męża od 8 msc
Jestem w drugiej ciąży, obecnie 10 tydzień, objawy ?
Ustąpiły, zgaga i mdlosci mialam , z pierwszą nic mi nie dolegało ;)
Rodzinka i znajomi już wiedzą, że spodziewamy naszego drugiego szczęścia

W pierwszej ciąży panikowałam i bałam się bardzo , teraz jest lepiej bo juz to przeszłam, aczkolwiek Jestem dobrej myśli ze i tym razem dzieciątko nie będzie chciało przyjść na świat za wcześnie :)

Myślę, że to tyle na początek ;)

Obecnie przebywamy nad morzem i pogoda rewelacyjna!
 
Do góry