reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ja mam wzdęcia jak nigdy a chciałam ciążę ukryć do moich urodzin. Można espumisan? A smarujecie już czyms? Ja musze polecic oliwke dla kobiet w ciąży z babydream (rossman). Po 3 ciazach nie mam ani jednego rozstepu. A teraz zamówiłam sobie olej kokosowy nierafinowany. Masuję też ciało szczotką z naturalnego włosia na sucho a później się smaruję.
Ja praktycznie odkąd się dowiedziałam smaruje, zobaczymy jak to będzie
 
A ja mam takie pytanie...
Jak to jest, ze szczepieniem na covid w ciąży?
Może któraś z Was, coś wie na ten temat?
Jeśli masz instagram to wejdź na profil profesora @miroslawwielgos mówi mądrze w tym temacie. Ja się boje wypowiadać i również nie lubię czytać komentarzy na ten temat bo od razu mi się podnosi ciśnienie przez niewiedzę ludzka
 
Mówicie że macica już rośnie? No rzeczywiście zawsze każde wzdęcie potrafiłam "spłaszczyć" mięśniami brzucha a tego się nie da, a co jeśli rośnie tak szybko bo będą bliźniaki?
Mój najmłodszy nazywa się Gabriel więc jakoś tak pasuje mi do niego Aurelia. Tak anielsko, ale jak to zdrabniać? Jeśli będzie chłopczyk to niewiem. Najstarszy to Dorian.
Co do szczepień to ja się boję. Coraz więcej naukowców bije na alarm że białko kolczaste które generują szczepionki to jest toksyna która powoduje te zakrzepy i zapalenie mięśnia sercowego. Akurat w izrelaelu coraz więcej młodych po szczepieniu ma chore serce. Czytałam że to białko rozchodzi się w krwiobiegu, osadza w narządach nawet jajnikach i przechodzi przez bariere krew-mózg i do łożyska. Ale może za dużo czytam. Po prostu się boję, chyba nawet bardziej niż covida.
 
reklama
Do góry