reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja jak już nie mogę wytrzymać bólu to też biorę apap
.. na noc na pewno wezmę bo nie dam rady nieprzespać kolejnej nocy ... dziś był dramat. Może będzie już teraz lepiej skoro taka kulminacja była.. mam wodę morską, robię inhalacje, dużo pije i w ostateczności biorę apap bo nie jestem wstanie funkcjonować..
Ja wczoraj sobie z tym robiłam inhalacje i powiem Ci że dość nawet wydzielina schodzi, dziś od rana umierałam wręcz tak mnie głowa,zatoki bolały i się złamałam i wzięłam Apap i jest trochę lepiej..a jakby tego było mało wczoraj mnie pierwszy raz wymiotowało a dziś od rana mdłości [emoji53]
 
reklama
Ja chyba też wezmę apap chociaż nie wiem czy na moją dolegliwość pomoże. Boli mnie strasznie pod żebrem czy żebro po prawej stronie pod biustem.... Ale jak... Jak ruszam klatka piersiowa ból straszny nie wspomnę że jak kichnę czy kaszlnie to jest tragedia. Nie wiem co to czy źle spałam czy nerwoból...
Ja jak już nie mogę wytrzymać bólu to też biorę apap
.. na noc na pewno wezmę bo nie dam rady nieprzespać kolejnej nocy ... dziś był dramat. Może będzie już teraz lepiej skoro taka kulminacja była.. mam wodę morską, robię inhalacje, dużo pije i w ostateczności biorę apap bo nie jestem wstanie funkcjonować..
 
Ja jak już nie mogę wytrzymać bólu to też biorę apap
.. na noc na pewno wezmę bo nie dam rady nieprzespać kolejnej nocy ... dziś był dramat. Może będzie już teraz lepiej skoro taka kulminacja była.. mam wodę morską, robię inhalacje, dużo pije i w ostateczności biorę apap bo nie jestem wstanie funkcjonować..
Ja nawet pić nie mogę bo mam mdłości odrazu a dziś zjadłam tylko kanapkę i to z oporem..oby jak najszybciej minął nam ten ból zatok bo na dłuższą metę ciężko tak funkcjonowac😕
 
Ja jak już nie mogę wytrzymać bólu to też biorę apap
.. na noc na pewno wezmę bo nie dam rady nieprzespać kolejnej nocy ... dziś był dramat. Może będzie już teraz lepiej skoro taka kulminacja była.. mam wodę morską, robię inhalacje, dużo pije i w ostateczności biorę apap bo nie jestem wstanie funkcjonować..
Wiem że juz pisałam o tym ale jeśli nie jest Ci to straszne możesz sprobować płukania zatok. Obrzydliwe troche ale jest ulga.
 
A ja mam takie pytanie...
Jak to jest, ze szczepieniem na covid w ciąży?
Może któraś z Was, coś wie na ten temat?
Dziewczyny jakis czas temu pisały o tym. Ciezko wyszukac i cofnąć się do tych informacji. Lekarze radzą w 2 trymestrze.
Na obecna chwilę osobiscie nie planuję szczepic sie w ciąży, chciałabym poczekać i poznać czy będą jakieś skutki długofalowe. Byc moze jeszcze zmienie zdanie. W marcu miałam wirusa.
A ja trochę inne pytanie dla mamuś. Jak wasze dzieci mają na imię? Może ktoś się zainspiruje[emoji854]
Łucja, Łukasz :) Póki co nie myślę o imionach.
A te zatoki to jakaś szczególna ciążowa przypadłość??
Nie wiem czy na tyle ciążowa ale mnie łapie przy gorszym przeziebieniu i katarze. Niestety lubi wracać. W ciaży nie miałam i nie wiem czy bez moich tabletek ktore stosowałam nie bedac w ciazy przezyłabym to teraz.
 
reklama
Do góry