reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

tak, powiedziała ze w I trymestrze nie wolno w ogóle żelaza... ja jej nie uwierzyłam, bo wiem ze jak kobieta ma braki to co wtedy? Musi brać przecież... kupię tę pregne plus i będę w diecie dokładać wszystkiego co ma żelazo 🤷‍♀️ a na wizycie u mojego prowadzącego będę dopiero 1.07 to i z nim porozmawiam o tym.
mi też ginekolog kazał odstawić żelazo, więc odstawiłam. Podobno w 1 trymestrze właśnie nie wolno. Zdaję się na niego w tej kwestii i odstawiłam
 
reklama
Kiedy pochwalicie się że jesteście w ciąży? (Mam na myśli najbliższą rodzinę i przyjaciół) 🤔
Odrazu :p ja nie myśle o tym, co może się wydarzyć bo może się wydarzyć wszystko, a tak więcej osób będzie mi ojojać co mi bardzo pomaga przy dołach :) jutro 10 tc skończony będzie i już cały team w pracy wie
 
Dziewczyny pomocy... Ja jakoś od wczoraj nie czuję się jak w ciąży. Trochę się martwię, wiem że objawy albo ich brak nie świadczą wcale ot ym że jest dobrze bądź źle. Ale strach bierze górę..
😩 Piersi bolą znacznie mneij niż bolaly, mdłości mimo że były słabe tak nie ma... Zawroty głowy też ustały. Wiem jestem straszna panikara ale jakoś mam czarne myśli. Wizyta we dopiero we wtorek...
 
Dziewczyny pomocy... Ja jakoś od wczoraj nie czuję się jak w ciąży. Trochę się martwię, wiem że objawy albo ich brak nie świadczą wcale ot ym że jest dobrze bądź źle. Ale strach bierze górę..
😩 Piersi bolą znacznie mneij niż bolaly, mdłości mimo że były słabe tak nie ma... Zawroty głowy też ustały. Wiem jestem straszna panikara ale jakoś mam czarne myśli. Wizyta we dopiero we wtorek...
Jeszcze trochę, musisz wytrzymać do wtorku. Nie wiem czy Cię to pocieszy ale ja w tym momencie nie mam ani jednego objawu ciąży..
 
Dziewczyny pomocy... Ja jakoś od wczoraj nie czuję się jak w ciąży. Trochę się martwię, wiem że objawy albo ich brak nie świadczą wcale ot ym że jest dobrze bądź źle. Ale strach bierze górę..
😩 Piersi bolą znacznie mneij niż bolaly, mdłości mimo że były słabe tak nie ma... Zawroty głowy też ustały. Wiem jestem straszna panikara ale jakoś mam czarne myśli. Wizyta we dopiero we wtorek...
Właśnie kilka dni temu pisałam to samo. Wczoraj pobolewał mnie brzuch i się martwiłam, a dzisiaj po prawie 1.5 tyg mdłości wróciły. Także te ustajace i powracające mdłości to chyba norma i nie ma co na zapas się przejmować. Musimy chyba przywyknąć do ciągłych zmian w organizmie :) Tym bardziej że ja wizytę mam dopiero 23 czerwca i do tego czasu zwariowałabym, gdybym cały czas się zamartwiała.
 
reklama
Właśnie kilka dni temu pisałam to samo. Wczoraj pobolewał mnie brzuch i się martwiłam, a dzisiaj po prawie 1.5 tyg mdłości wróciły. Także te ustajace i powracające mdłości to chyba norma i nie ma co na zapas się przejmować. Musimy chyba przywyknąć do ciągłych zmian w organizmie :) Tym bardziej że ja wizytę mam dopiero 23 czerwca i do tego czasu zwariowałabym, gdybym cały czas się zamartwiała.
Ja sama próbuje siebie uspokoić a po chwili sama się nakręcam jak oszalala... Wiem że strach i stres tez nie są dobre ale to czekanie mnie dobija.
 
Do góry