reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dzisiaj ja mam gorszy dzień. Cały czas mam uczucie takiego "niepokoju". Chciałabym, żeby już wszystko było wiadomo, że dobrze, że już nic się nie stanie złego...Do tego objawy ostatnio jakby mniejsze, a dzisiaj mam uczucie takich skurczy jakby delikatne "prądy". Miała, któraś z Was takie dziwne bólowe dolegliwości? Chyba zwariuje, a wizyta dopiero 23 czerwca ☹️
 
reklama
Dzisiaj ja mam gorszy dzień. Cały czas mam uczucie takiego "niepokoju". Chciałabym, żeby już wszystko było wiadomo, że dobrze, że już nic się nie stanie złego...Do tego objawy ostatnio jakby mniejsze, a dzisiaj mam uczucie takich skurczy jakby delikatne "prądy". Miała, któraś z Was takie dziwne bólowe dolegliwości? Chyba zwariuje, a wizyta dopiero 23 czerwca ☹️
Mnie tez dziś pobolewa brzuch 7+2 ale staram się nie nakręcać bo to nic nie da, tylko to przeczekać. Tłumacze sobie, ze macica się rozrasta a póki nie ma jakiś niepokojących objawów krwawienia i plamienia to trzeba to stolerować. Niestety pierwsze trzy miesiące są najbardziej niepewne i musimy jakoś je przezyc 🤷🏻‍♀️
 
Dzisiaj ja mam gorszy dzień. Cały czas mam uczucie takiego "niepokoju". Chciałabym, żeby już wszystko było wiadomo, że dobrze, że już nic się nie stanie złego...Do tego objawy ostatnio jakby mniejsze, a dzisiaj mam uczucie takich skurczy jakby delikatne "prądy". Miała, któraś z Was takie dziwne bólowe dolegliwości? Chyba zwariuje, a wizyta dopiero 23 czerwca ☹️
Wiecie, obawiam się, że nam to już nie przejdzie, potem się urodzi mały człowiek i to dopiero będzie stres i obawa o wszystko 😱😅 A tak serio - nie martw się na zapas, czasem objawy się zmniejszają, czasem zwiększają, trzeba przywyknąć ☺️
 
Mnie tez dziś pobolewa brzuch 7+2 ale staram się nie nakręcać bo to nic nie da, tylko to przeczekać. Tłumacze sobie, ze macica się rozrasta a póki nie ma jakiś niepokojących objawów krwawienia i plamienia to trzeba to stolerować. Niestety pierwsze trzy miesiące są najbardziej niepewne i musimy jakoś je przezyc 🤷🏻‍♀️
Mnie często ciągnie po lewej stronie i zaraz pierwsza myśli że coś z tą torbiela się dzieje... Ale też wmawiam sobie ze się wszytko rozciąga. A dziś też zero mdłości 😳 wizyta za tydzień
 
Dziewczyny mam pytanie o tsh, dziś robiłam badania i morfologia, mocz, toxoplazmoze wyszły ok a tsh 2,97. Na wyniku pisze ze pierwszy trymestr powinien być do od 0,01-2,32. Czy mam się martwić? Nigdy nie miałam problemów z tarczyca lub o nich nie wiedziałam, w poprzednich ciążach miałam wynik dobry ale było to już ładnych kilka lat temu.. Czy taki wynik wymaga jakiejś pilniejszej wizyty u lekarza czy czekać normalnie do 9.06 i się nie przejmować?
 
Miałam tak kilka dni temu.. dla własnego świętego spokoju poszłam do gina w pon i wszystko w jak najlepszym porządku :) A i mdłości wróciły ajjjj


Jezu wiecie co , od kiedy zaszłam w ciążę ciągle mam ciśnienie 90/60 .. Ja ledwo funkcjonuje, ciągle chce mi się spać, nie mam siły na nic, jestem bez życia a kawa nie działa na mnie ... nic z tym zrobić nie mogę, nie jest to niebezpieczne ale dokuczliwe, nawet na zakupach stojąc przy regałach ledwo stoję...dzis zmęczyłam się odprowadzając syna do pkola...
Dzisiaj ja mam gorszy dzień. Cały czas mam uczucie takiego "niepokoju". Chciałabym, żeby już wszystko było wiadomo, że dobrze, że już nic się nie stanie złego...Do tego objawy ostatnio jakby mniejsze, a dzisiaj mam uczucie takich skurczy jakby delikatne "prądy". Miała, któraś z Was takie dziwne bólowe dolegliwości? Chyba zwariuje, a wizyta dopiero 23 czerwca [emoji3525]
 
Dziewczyny mam pytanie o tsh, dziś robiłam badania i morfologia, mocz, toxoplazmoze wyszły ok a tsh 2,97. Na wyniku pisze ze pierwszy trymestr powinien być do od 0,01-2,32. Czy mam się martwić? Nigdy nie miałam problemów z tarczyca lub o nich nie wiedziałam, w poprzednich ciążach miałam wynik dobry ale było to już ładnych kilka lat temu.. Czy taki wynik wymaga jakiejś pilniejszej wizyty u lekarza czy czekać normalnie do 9.06 i się nie przejmować?
ja przy takim wyniku poszłam od razu. Zarówno gin jak i endo były zgodne ze TSH powinno wynosić w ciąży około 1. Zrób sobie też do Endo FT3 i FT4.
 
Miałam tak kilka dni temu.. dla własnego świętego spokoju poszłam do gina w pon i wszystko w jak najlepszym porządku :) A i mdłości wróciły ajjjj


Jezu wiecie co , od kiedy zaszłam w ciążę ciągle mam ciśnienie 90/60 .. Ja ledwo funkcjonuje, ciągle chce mi się spać, nie mam siły na nic, jestem bez życia a kawa nie działa na mnie ... nic z tym zrobić nie mogę, nie jest to niebezpieczne ale dokuczliwe, nawet na zakupach stojąc przy regałach ledwo stoję...dzis zmęczyłam się odprowadzając syna do pkola...
Ja też mam bardzo niskie ciśnienie! Nie wiem dlaczego. Zawsze miałam 120/80 a teraz 100/60. Może od heparyny tak mam? Lekarka też nie wie, ale mówiła, że w ciąży to dobrze jak jest niskie 😃
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie o tsh, dziś robiłam badania i morfologia, mocz, toxoplazmoze wyszły ok a tsh 2,97. Na wyniku pisze ze pierwszy trymestr powinien być do od 0,01-2,32. Czy mam się martwić? Nigdy nie miałam problemów z tarczyca lub o nich nie wiedziałam, w poprzednich ciążach miałam wynik dobry ale było to już ładnych kilka lat temu.. Czy taki wynik wymaga jakiejś pilniejszej wizyty u lekarza czy czekać normalnie do 9.06 i się nie przejmować?
Norma w ciąży jest do 2,4 więc tragedii nie ma, ale Dr pewnie wyśle Cię do endokrynologa. Ja miałam 8,5 i biorę leki.
 
Do góry