reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Wiesz to moje dziewczyny napewno sobie poradzą ale no kierowniczka to zawsze wiedziałam, że nie ma zdolności kontaktów z ludźmi ale no takiego czegoś to się nie spodziewałam aż strach pomyśleć co hy bylo jakbym musiala wrócić szybciej niż planuje do pracy🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Olej to 🙂 to świadczy o niej, nie o Tobie
Skup się na własnym zdrowiu ☺️
 
reklama
Ja też nie miałam na stronie i zadzwoniłam do pracodawcy i coś nie doszło i jutro będę dzwonić jeszcze raz z rana bo dzisiaj lekarza nie było ani położnej.
Ile czekałyście na l4 na stronie ZUSu? Wczoraj mialam po 21 wypisywane i do tej pory nie ma stronie a sprawdzam co jakiś czas. Nie wiem czy nie zadzwonić do lekarza i się upewnić czy faktycznie wystawił ale no mówił, że wystawia i do kiedy i powiedział, że ok juz wystawione[emoji2368]
 
Dziewczyny po tym dzisiejszym usg jestem tak przepełniona miłością. Strach w końcu odszedł i mam nadzieje, ze nawet przed prenatalnymi nie zawita. Chciałabym tylko powiedzieć, ze nie ma co patrzeć na innych, stresować się brakiem objawów. Mi naprawdę to spędzało sen z powiek. Tak jak ostatnio to, ze piersi stały się bardziej normalne, chociaż od początku ani nie bolały ani nie wybiły chociażby rozmiar „do przodu”. Cieszmy się tym stanem 🥰
 
Dziewczyny po tym dzisiejszym usg jestem tak przepełniona miłością. Strach w końcu odszedł i mam nadzieje, ze nawet przed prenatalnymi nie zawita. Chciałabym tylko powiedzieć, ze nie ma co patrzeć na innych, stresować się brakiem objawów. Mi naprawdę to spędzało sen z powiek. Tak jak ostatnio to, ze piersi stały się bardziej normalne, chociaż od początku ani nie bolały ani nie wybiły chociażby rozmiar „do przodu”. Cieszmy się tym stanem 🥰
Ja mam milion myśli w głowie na minutę. Cieszę się, ale staram się nie nakręcać po stracie to do 12 tygodnia będę siedziała jak na szpilach. Staram ie myśleć pozytywnie ale różnie z tym jest. Mam nadzieję że za tydzień na usg ja też usłyszę już same dobre wieści. Już mam dość wychodzenia od lekarza zapłakana. Mogę płakać ale tym razem ze szczęścia ❤️😍
 
Ja mam milion myśli w głowie na minutę. Cieszę się, ale staram się nie nakręcać po stracie to do 12 tygodnia będę siedziała jak na szpilach. Staram ie myśleć pozytywnie ale różnie z tym jest. Mam nadzieję że za tydzień na usg ja też usłyszę już same dobre wieści. Już mam dość wychodzenia od lekarza zapłakana. Mogę płakać ale tym razem ze szczęścia ❤️😍
Tym razem będzie ze szczęścia, zobaczysz ❤️❤️❤️
 
reklama
Dziewczyny po tym dzisiejszym usg jestem tak przepełniona miłością. Strach w końcu odszedł i mam nadzieje, ze nawet przed prenatalnymi nie zawita. Chciałabym tylko powiedzieć, ze nie ma co patrzeć na innych, stresować się brakiem objawów. Mi naprawdę to spędzało sen z powiek. Tak jak ostatnio to, ze piersi stały się bardziej normalne, chociaż od początku ani nie bolały ani nie wybiły chociażby rozmiar „do przodu”. Cieszmy się tym stanem 🥰
I o to właśnie chodzi! Tylko pozytywne nastawienie :)
 
Do góry