reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Mam to samo. W poprzedniej ciąży też miałam takie ciśnienie niskie. Teraz najbardziej dokucza mi "spanie na stojąco". Tylko, że w domu córka szaleje i mogę spać tylko kiedy ona śpi [emoji846]
Miałam tak kilka dni temu.. dla własnego świętego spokoju poszłam do gina w pon i wszystko w jak najlepszym porządku :) A i mdłości wróciły ajjjj


Jezu wiecie co , od kiedy zaszłam w ciążę ciągle mam ciśnienie 90/60 .. Ja ledwo funkcjonuje, ciągle chce mi się spać, nie mam siły na nic, jestem bez życia a kawa nie działa na mnie ... nic z tym zrobić nie mogę, nie jest to niebezpieczne ale dokuczliwe, nawet na zakupach stojąc przy regałach ledwo stoję...dzis zmęczyłam się odprowadzając syna do pkola...
 
reklama
Mam taką nadzieję, zmartwil mnie ten wynik, nigdy nie miałam żadnych leków, mam nadzieję że nie jest to zagrożenie dla dzidzi i wszystko będzie dobrze, choć jak poczytałam w internecie o zbyt wysokim wyniku to się zdolowalam trochę...
nic się nie martw, ja w drugiej ciąży zbadałam późno, a miałam ponad 3 i endokrynolog dał na początek tylko większą dawkę. Dostaniesz lekarstwo i od razu wynik poleci w dół :)
 
Wiecie co dziewczyny , mam dylemat czy robić dodatkowe usg prenatalne ... w pierwszej ciąży nic dodatkowego nie robiłam poza podstawowymi badaniami ..
Też się nad tym zastanawiam 😰 z jednej strony super wiedzieć, z drugiej czasami wychodzą cuda niewidy a dziecko jest zdrowe...
Boże dziewczyny , czy Wam też ciągle jest niedobrze ? Mnie to wykończy , zacznijmy od tego że nie jestem wytrzymała aby znosić ciągle katusze , czuje jakby wszystko zbierało mi się w gardle ale i zarazem czuje głód , jak chce zjeść coś , a najgorzej jest z rana ... to wszystko mi rośnie w buzi , staram się coś zdrowego podjadać aby minimalizować te dziwaczne uczucie .. ale co zjem to za 15-30 minut wszystko powraca😡
Ja mam tak 😭 cały czas mnie mdli, dwa razy mi się podniosło ale nie rzygałam, ale mdli mnie cały czas w później mam wrażenie, że jestem głodna, jak zjem to mam zgagę i tak w kółko.
Dzidzia rośnie jak na drożdżach ❤️ prawie 2cm szczęścia 😍 serduszko ok 150/160 bije
Super 🥰🥰 cieszę się Twoim szczęściem 🥰🥰🥰
Hej dziewczyny. Ja już po wizycie. Lekarz potwierdził ciążę. Serduszko bije! Jestem przeszczesliwa. Lekarz wypisał mi L4 na 3 tyg. Mam podwyższone ciśnienie 148/94 i bardzo duże mdłości. Praca w dużym korpo, bardzo stresująca. 10 h przed komputerem z kamerka i naciskają na powrót do biura w pełnym wymiarze czasu. Czuję trochę wyrzuty sumienia z powodu tego L4.
Gratuluję 😍😘
Ile czekałyście na l4 na stronie ZUSu? Wczoraj mialam po 21 wypisywane i do tej pory nie ma stronie a sprawdzam co jakiś czas. Nie wiem czy nie zadzwonić do lekarza i się upewnić czy faktycznie wystawił ale no mówił, że wystawia i do kiedy i powiedział, że ok juz wystawione🤷‍♀️
Ja nigdy nie sprawdzałam 🙄😂
U nas tez wszystko dobrze, ciąża rozwija się prawidłowo ❤️❤️❤️ Tatuś mógł tez zobaczyć jak dziecko się rusza.
Lekarz tez jest jak najbardziej za szczepieniem w drugim trymestrze co mnie cieszy.
Gratuluję 😍😍😍 cieszę się razem z Tobą 😍
Ja już po wizycie, trochę się naczekałam.
Dostalam Acard 150 i Clexane 0,4.
Dzidziol urósł ale jakoś mało, ma na dziś 0,8 cm, serduszko pulsuje.
Najważniejsze, że serducho bije 😍🥰
Mi dziś powiedział, że absolutnie odwołać (miałam mieć teraz w niedzielę, 6 czerwca) i zastanawiać to my się będziemy po 12 tygodniu. ;)

Dziewczyny, ale mi skrzacik zrobił niespodziankę na Dzień Dziecka! Ciąża starsza niż myślałam, dziś już 6t1d i uwaga, widziałam serducho! 😍 Pięknie biło 😍 Skrzacik ma całe 0,5 cm. 😁 Lekarz powiedział, że przyszłam w idealnym momencie, że to pierwsze dni bicia serduszka. W związku z tym termin mi się przesunął z 30 stycznia na 24.01 - @Klauuudia proszę o zmianę w pierwszym poście. Jedynie co to dostałam Duphaston, bo mi się cysta zrobiła na jajniku z którego owulacja była, więc to jest do kontroli i tyle. Następna wizyta za 2 lub 3 tygodnie, zależy tylko ode mnie. ☺️ Wrzucam zdjęcie (wymazałam tylko bardzo profesjonalnie nazwisko 😎🤣).
Ojej ale cudowną wiadomość 😍🥰🥰 a właśnie chciałam pisać czy ktoś był na 6+1 i było coś widać bo ja mam jutro i się stresuję czy cokolwiek zobaczę 😰
Cześć dziewczynki. Gratuluję pomyślnych wizyt i pięknych dzieciaczków🙂u mnie dziś stresujący dzień. Miałam wizytę i na początku doktor nie mogła znalesc bicia serduszka, w końcu po dłuższej chwili w której prawie i moje serce stanęło udało się. Niestety zrobił mi się też krwiak, niby nie duży ale jednak dostałam duphaston, zakaz wspolczycia, dźwigania i mam odpoczywać. Do tego dzidzia wyszła mniejsza o parę dni niż z terminu OM i to wszystko sprawia że wkręcam sobie ze może przez tego krwiaka gorzej rośnie i mam dużo smutnych mysli😔dostałam też skierowanie na pierwsze badania krwi i za 2 tygodnie kontrola. Nie spodziewałam się tego wszystkiego, nie plamie, nie krwawie, brzuch mnie nie boli, tylko mam okropne mdłości a tu takie wieści. Wiem że to nie koniec świata, ale musiałam się wyżalić🙂
Będzie dobrze ♥️ grunt to pozytywne myślenie ♥️
 
Nadrobiłam cały dzień ♥️😍🥰
Cieszę, się że wszystkie wizyty dziś przeszły pomyślnie 🥰
Współczuję wszystkim tym, które mają potworne dni 😰 mnie brzuch na szczęście nie boli, mdli mnie za to nieustanne a wakacje za pasem i roczek do przygotowania więc nie mam czasu na odpoczynek 😰

Byłam dziś zrobić sobie betę 40.893,44 mIU/ml
Jutro 6+2 i pierwsza wizyta u ginekologa - trzymajcie kciuki żebym zobaczyła już fasolkę 😰
 
Dziewczyny a powiedzcie mi czy macie jakieś doświadczenie w tym, Wy byłyście w takiej sytuacji lub znajoma. A wiec (wiem, ze się tak nie zaczyna zdania ale trudno 🤣) od prawie dwóch lat mamy ślub zaplanowany na koniec lipca i tutaj dochodzę do pytania... czy mogę wziąć ślub i zorganizować wesele na 50/60 osób to takie przyjęcie bardziej będzie na zwolnieniu?
Mialam slub i wesele we wrzesniu 2019 w ciazy i na l4 ;) sierpień przeleżałam na leżącym l4. Wrzesień pozwolono mi trochę potańczyć;)
 
Nadrobiłam cały dzień ♥️😍🥰
Cieszę, się że wszystkie wizyty dziś przeszły pomyślnie 🥰
Współczuję wszystkim tym, które mają potworne dni 😰 mnie brzuch na szczęście nie boli, mdli mnie za to nieustanne a wakacje za pasem i roczek do przygotowania więc nie mam czasu na odpoczynek 😰

Byłam dziś zrobić sobie betę 40.893,44 mIU/ml
Jutro 6+2 i pierwsza wizyta u ginekologa - trzymajcie kciuki żebym zobaczyła już fasolkę 😰
Będzie fasolinka z serduchem zobaczysz! 😍
 
Mam taką nadzieję, zmartwil mnie ten wynik, nigdy nie miałam żadnych leków, mam nadzieję że nie jest to zagrożenie dla dzidzi i wszystko będzie dobrze, choć jak poczytałam w internecie o zbyt wysokim wyniku to się zdolowalam trochę...
Twój wynik nie jest aż tak wysoki, nie martw się, tak jak Ci już dziewczyny powiedziały, wprowadzą leki i zaraz spadnie ☺️

Ojej ale cudowną wiadomość 😍🥰🥰 a właśnie chciałam pisać czy ktoś był na 6+1 i było coś widać bo ja mam jutro i się stresuję czy cokolwiek zobaczę 😰
Dziękuję 🥰 Mnie to bardzo zaskoczyło, trzymam mocno kciuki, żebyś też jutro zobaczyła taki widok jak ja ♥️

Nadrobiłam cały dzień ♥️😍🥰
Cieszę, się że wszystkie wizyty dziś przeszły pomyślnie 🥰
Współczuję wszystkim tym, które mają potworne dni 😰 mnie brzuch na szczęście nie boli, mdli mnie za to nieustanne a wakacje za pasem i roczek do przygotowania więc nie mam czasu na odpoczynek 😰

Byłam dziś zrobić sobie betę 40.893,44 mIU/ml
Jutro 6+2 i pierwsza wizyta u ginekologa - trzymajcie kciuki żebym zobaczyła już fasolkę 😰
Kciuki zaciśnięte ✊🏼☺️
 
reklama
Mam taką nadzieję, zmartwil mnie ten wynik, nigdy nie miałam żadnych leków, mam nadzieję że nie jest to zagrożenie dla dzidzi i wszystko będzie dobrze, choć jak poczytałam w internecie o zbyt wysokim wyniku to się zdolowalam trochę...
Przez krótki czas nic się nie stanie. To wszystko co piszą w internecie to są sytuacje gdy kobieta długi czas ma złe wyniki tarczycy i tsh jest na bardzo niskim lub na bardzo wysokim poziomie. Sama choruje na niedoczynność od 5 lat i biorę letrox 75. Oczywiście musisz to skonsultować z lekarzem, ale nie martw się na zapas- dostaniesz najprawdopodobniej leki, które obniżą poziom tsh.
 
Do góry