reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Tydzień temu z soboty na niedzielę mialam delikatne plamienie gdzie odbyłam wizytę kontrolna u lekarza który zrobil mi usg i widzialam pecherzyk;) o krwawieniu nic nie wspomniał a jak go zapytałam to powiedzial:a pewnie z macicy. Wczoraj miałam się pojawić znowu na usg na którym już można byłoby zobaczyć serduszko, niestety nie byłam bo jutro mamy wizytę w klinice więc stwierdziłam, że nie zbawi mnie jeden dzien. A tu buch dziś znowu lekkie plamienie... normalnie idzie ześwirowac ;)
 
Cześć dziewczyny. Ja mam orientacyjny termin na, 26 stycznia. We wtorek wizyta. Oby lekarz potwierdził ciążę. Czy Was też męczy zgaga? Ja od 3 dniu borykam się ze zgaga...
Tak również cierpię z powodu zgagi. Możesz sobie kupić leki bez recepty, które są bezpieczne dla kobiet w ciąży na zgagę. Mi one pomagają.
 
Hej dziewczyny dawno się nie odzywałam. Dziś u mnie 5+2 , trzeci dzień walczę z migreną. Dziś ciut lepiej. Mniej boli i w końcu mogę jeść. Wczoraj zwróciłam wszystko co zjadłam. Tylko ogórek zielony mi nie szkodzi. Masakra. Ledwo żywa jestem.a dziś cały dzień prowadzę szkolenie i muszę jakiś się trzymać. Ufff ciekawe co będzie dalej. Czasami mnie ciągnie w pachwinach. Piersi też jakby mniej bolą. Albo się przyzwyczaiłam 🤷🏻‍♀️
 
Hej dziewczyny dawno się nie odzywałam. Dziś u mnie 5+2 , trzeci dzień walczę z migreną. Dziś ciut lepiej. Mniej boli i w końcu mogę jeść. Wczoraj zwróciłam wszystko co zjadłam. Tylko ogórek zielony mi nie szkodzi. Masakra. Ledwo żywa jestem.a dziś cały dzień prowadzę szkolenie i muszę jakiś się trzymać. Ufff ciekawe co będzie dalej. Czasami mnie ciągnie w pachwinach. Piersi też jakby mniej bolą. Albo się przyzwyczaiłam 🤷🏻‍♀️
nie chcesz zażyć paracetamolu? Strasznie się człowiek męczy jak tak boli. Teraz na wizycie pytałam gin o paracetamol, bo niestety też mnie dopada migrena czasem i powiedziała że jak najbardziej można zażyć.
 
nie chcesz zażyć paracetamolu? Strasznie się człowiek męczy jak tak boli. Teraz na wizycie pytałam gin o paracetamol, bo niestety też mnie dopada migrena czasem i powiedziała że jak najbardziej można zażyć.
Na mnie to nie działa, choruje na migreny od lat i tylko tryptany mnie ratowały. Poza tym mam uczulenie na paracetamol😔😔😔
 
Ja też z okolic i też myślę nad Środą i Poznaniem, ale z moją historią to pewnie Poznań[emoji846]
Ja jestem [emoji3059] okolice Gostynia [emoji4]

Córeczkę rodziłam w szpitalu w Gostyniu, nad drugą ciążą to zastanawiam się między Poznaniem a Środą Wlkp, mimo że nie mam żadnych złych wspomnień.

A próbowałaś ten syrop, o którym pisałam? Też polecam wywar ze śliwek, mi pomagał wypity na czczo.

Pierwszą ciążę, którą poroniłam chodziłam na prywatnie, to w 2019 było 170, drugą na NFZ a na 3d jak szłam to 250zl płaciłam, teraz idę na luxmed więc zakład pracy płaci [emoji16], jak oddzwonię się do mojego doktorka w końcu to będę chodziła i na lux i na NFZ

Mnie też ! Aż się trochę boje bo zazwyczaj prawy a wyrostka nie miałam jeszcze wycinanego...
 
reklama
Do góry