reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
U mnie 9+2, również od kilku dni prawie nie mam żadnych objawów (chociaż miałam ich bardzo mało wcześniej). Piersi stały się normalne, co mnie stresuje bardziej 😞 ale jeszcze chwile muszę wytrzymać w tym stresie.
 
U mnie 9+2, również od kilku dni prawie nie mam żadnych objawów (chociaż miałam ich bardzo mało wcześniej). Piersi stały się normalne, co mnie stresuje bardziej [emoji20] ale jeszcze chwile muszę wytrzymać w tym stresie.
Pociesze Cie, u mnie 9+1, piersi juz od ponad tygodnia normalne, na USG wszystko w porzadku :)
 
A Twój lekarz nie załatwi ci cesarki. Mój przyjmuje w szpitalu nie akurat moim ale z nim się idzie dogadać ze idziesz na cesarkę on sam wpisuje Ci tam żeby się nie czepiali. Ja akurat jestem za SN cesarka tylko jak byłaby taka potrzeba bo wiadomo najważniejsze zdrowie dziecka i moje.
Czytam że też mogą to dziady podważyć .. psychiatrę tez ogarnę - akurat mam mega fajnego , wybiorę się do niego za dwa miesiące , najpierw ogarnę kardiologa - zobaczymy jak on się ustosunkuje do mojej prośby
 
reklama
Zresztą do porodu jeszcze dużo czasu może konieczna tak czy siak bd cesarka... Np dziecko ułożone pośladkowo. Trzymam kciuki żebyś mogła rodzic tak jak bd chciała. Każda powinna mieć wybór. Osobiście nie jestem za cc mimo że kiedyś byłam heh ale jeżeli kobieta ma traumę lub nie czuje się rodzic SN to powinna mieć prawo wyboru.
Czytam że też mogą to dziady podważyć .. psychiatrę tez ogarnę - akurat mam mega fajnego , wybiorę się do niego za dwa miesiące , najpierw ogarnę kardiologa - zobaczymy jak on się ustosunkuje do mojej prośby
 
Do góry