reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

wiesz ze od wczoraj mam to samo? Piersi mogę dotknąć i mnie to martwi i nie czuje żadnych mdłości, zgagi i już się wystraszyłam co się tam wydarzyło :(
Ja od dwóch dni tak samo. Piersi normalnie dotykam, nawet w nocy mnie nie bolą, gdzie miałam problem z zaśnięciem. Mdłości też delikatniejsze. Ja nie chcę źle się nastawiać. Mam nadzieję, że po prostu organizm przyzwyczaił się do burzy hormonów.
 
reklama
wiesz ze od wczoraj mam to samo? Piersi mogę dotknąć i mnie to martwi i nie czuje żadnych mdłości, zgagi i już się wystraszyłam co się tam wydarzyło :(
Kilka dni temu pisałam o tym samym. Miałam już czarne myśli. Okazało się, że wszystko jest ok. Widocznie beta wskoczyła wam już na setki tysięcy i nie podwaja się w zawrotnym tempie. Ja mam teraz leciutkie mdłości codziennie z większymi atakami wymiotów co kilka dni. Podobno z rozwojem ciąży to normalne.
 
Halo halo a są tutaj dziewczyny z Wielkopolskiego? 😁
Ja jestem 🥰 okolice Gostynia 😊
Dziewczyny a zastanawiałyście się aby rodzic prywatnie w klinice ??
Ja powiem szczerze się nad tym bardzo zastanawiam , ale przeraża mnie fakt że jeżeli nie będzie miejsca to mnie nie przyjmą ( a do kliniki mam 1godzine drogi) albo ze musi być skończony 37tc.
Córeczkę rodziłam w szpitalu w Gostyniu, nad drugą ciążą to zastanawiam się między Poznaniem a Środą Wlkp, mimo że nie mam żadnych złych wspomnień.
Dziewczyny jakie ja mam zaparcia. Chyba oszaleje. Gin powiedziała żeby starać się dużo wody, owoce suszone, maślankę. Próbuje z wszystkim i nic. Ostatnie takie pełne wypróżnienie miałam w sobotę. Chyba będę musiała założyć czopek. Ciągle o tym myślę
A próbowałaś ten syrop, o którym pisałam? Też polecam wywar ze śliwek, mi pomagał wypity na czczo.
Chodźcie prywatnie na wizyty ??? Ile płacicie?
Pierwszą ciążę, którą poroniłam chodziłam na prywatnie, to w 2019 było 170, drugą na NFZ a na 3d jak szłam to 250zl płaciłam, teraz idę na luxmed więc zakład pracy płaci 😁, jak oddzwonię się do mojego doktorka w końcu to będę chodziła i na lux i na NFZ
Mnie nie, ale jeszcze czasami pociągną mnie jajniki
Mnie też ! Aż się trochę boje bo zazwyczaj prawy a wyrostka nie miałam jeszcze wycinanego...
 
reklama
Do góry