reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Wiecie że mi żelki czasem pomagają na mdlosci i nagły głód... Nic innego aa i tic tac heh ale już guma do żucia nie od razu bleee....
 
Wiecie że mi żelki czasem pomagają na mdlosci i nagły głód... Nic innego aa i tic tac heh ale już guma do żucia nie od razu bleee....
Dobrze, że piszesz - spróbuję :D Bo właśnie za chwilę jedziemy w godzinną trasę i trochę się boję co to będzie, zwłaszcza, że mam chorobę lokomocyjną a od czasu dowiedzenia się o ciąży nie jeździłam nigdzie dalej niż 5 min do lekarza :p
 
Dobrze, że piszesz - spróbuję :D Bo właśnie za chwilę jedziemy w godzinną trasę i trochę się boję co to będzie, zwłaszcza, że mam chorobę lokomocyjną a od czasu dowiedzenia się o ciąży nie jeździłam nigdzie dalej niż 5 min do lekarza :p
Tez nie próbowałam zelek, ale wczoraj zjadłam całe opakowanie mentosow owocowych. Wszystko co miętowe mnie odrzuca. Ledwo zęby udaje mi się umyć rano i wieczorem
 
U mnie karmienie piersią pewnie dołożylo swoje 3 grosze. Kwas foliowy metylowany przyjmuję bez przerwy. Zacznę też brać żelazo[emoji846] długo podnosiłas ferrytynę?
Ja najniżej miałam 3[emoji85][emoji85] teraz w miarę wyrównana ale ciągle się leczę i biorę żelazo, kwas foliowy... Musisz może znaleźć jakiegoś hematologa pomoże ci to wyrównać.
 
Zarodek ma 7mm ale to wczesna ciąża, więc jeszcze mało co widać. Mam przyjść za 3 tygodnie, ale mam w pon usg w innym miejscu więc może coś więcej się dowiem. Ta pani doktor mało wylewna. Nie znalazła wkładki.. Musiała wypaść podczas okresu.

Widzę, że dyskutujecie o badaniu glukozy. W Norwegii się go w ogóle nie robi, chyba że jest wskazanie. Mnie pewnie to czeka pierwszy raz tutaj [emoji3]
 
Noo trochę to trwało... Ale ja cały czas muszę mieć ja pod kontrolą bo raz mam np 29 a np za pół roku 10..caly czas biorę kwas foliowy i żelazo do tego wit b6 b12 acard
U mnie karmienie piersią pewnie dołożylo swoje 3 grosze. Kwas foliowy metylowany przyjmuję bez przerwy. Zacznę też brać żelazo[emoji846] długo podnosiłas ferrytynę?
 
Ja w pierwszej ciąży tutaj nie miałam tego badania, chociaż do 25rż się należy i dostałam skierowanie jak już wybuchła pandemia[emoji854] i nie poszłam
Zarodek ma 7mm ale to wczesna ciąża, więc jeszcze mało co widać. Mam przyjść za 3 tygodnie, ale mam w pon usg w innym miejscu więc może coś więcej się dowiem. Ta pani doktor mało wylewna. Nie znalazła wkładki.. Musiała wypaść podczas okresu.

Widzę, że dyskutujecie o badaniu glukozy. W Norwegii się go w ogóle nie robi, chyba że jest wskazanie. Mnie pewnie to czeka pierwszy raz tutaj [emoji3]
 
reklama
Noo trochę to trwało... Ale ja cały czas muszę mieć ja pod kontrolą bo raz mam np 29 a np za pół roku 10..caly czas biorę kwas foliowy i żelazo do tego wit b6 b12 acard
jakie żelazo bierzesz? Ja miałam przedtem sorbifer i złe się po nim czułam same skutki uboczne miałam 😒 teraz mi gin powiedziała ze wynik jest w porządku (🤯😂) hematolog to dobry pomysł
 
Do góry