reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Któraś dziewczyna ostatnio pisała, że progesteron ma mega wahania w ciągu doby. Sama robiła codziennie z betą i za każdym razem miała inne, z dużą różnicą wyniki progesteronu. 19 to chyba dobry wynik
Wiem że on się zmienia ale jakoś się przestraszyłam. Jutro mam wizytę to porozmawiam z ginekologiem .
 
reklama
Gratuluję dziewczyny [emoji3590] niech fasolki zdrowo rosną [emoji3590]

Jej ale czad 3 pęcherzyki, byłyby nasze forumowe trojaczki @Mikkka123 masz już dzieciaczki w domu? Gratuluje i mam nadzieję że za tydzień będą 3 piękne serduszka [emoji3059]
 
A ty jak się czujesz z tą informacją? Ja bym była w mega szoku! Chyba fajnie jak bliźniaki albo trojaczki, co? Leczysz się hormonalnie? Ciekawi mnie mechanizm powstawania aż trzech pęcherzyków😃
Mam stwierdzona trombofilie , zaszłam w ciąże po histeroskopi diagnostycznej . Ja nie wiem co mam myśleć jestem w totalnym szoku ale bardziej górę bierze strach czy maleństwa się pojawia czy będą serduszka jestem dobrej myśli ale i tak się stresuje 🙈🙈🙈
 
Gratuluję dziewczyny [emoji3590] niech fasolki zdrowo rosną [emoji3590]

Jej ale czad 3 pęcherzyki, byłyby nasze forumowe trojaczki @Mikkka123 masz już dzieciaczki w domu? Gratuluje i mam nadzieję że za tydzień będą 3 piękne serduszka [emoji3059]
Nie mam dzieci , jestem po dwóch stratach wiec może taka rekompensata teraz trójka 😂 trzymajcie kciuki tez mam nadzieje se zobaczę serduszka . Ale to jest szok bliźniaki to hardcore a co dopiero 3?! 🤭 w poprzedniej stracie był tylko jeden pęcherzyk nie wiem jak to się stało ze teraz 3😂 dobrze ze z Nickiem się nie rozpędziłem do 12345😂😂😂😂
 
reklama
Do góry