reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

A co do płci to nie możemy się doczekać aż się dowiemy. Z synem nie chcieliśmy, to miała być niespodzianka, ale od mojego brata dostaliśmy ubranka dla chłopca i dziewczynki wiec byliśmy przygotowani na obie opcje. Teraz trzeba będzie na dziewczynkę sie przygotować 🤗
 
reklama
A co do płci to nie możemy się doczekać aż się dowiemy. Z synem nie chcieliśmy, to miała być niespodzianka, ale od mojego brata dostaliśmy ubranka dla chłopca i dziewczynki wiec byliśmy przygotowani na obie opcje. Teraz trzeba będzie na dziewczynkę sie przygotować 🤗
Ale to musi być super dowiedzieć się czy będzie chłopczyk czy dziewczynka :)
 
Ja właśnie wróciłam od kolejnej endokrynolog. Jestem załamana, cukry na czczo za duże a w ciągu dnia popadam w hipoglikemię... czuje się totalnie bezsilna, jakby moja walka była bezsensowana....
Teraz biorę 2xdziennie Siofor do śniadania i obiadu, chyba metformina aż tak mi obniża cukry ze godzina po posiłku to nawet 70 cukier 🥺 Od dziś zmiana na 1 tabletkę na noc ale XR, zobaczymy czy zbije cukry poranne i jak się będą zachowywać cukry w ciągu dnia bez tamtych tabletek. Dodatkowo poprzednia endokrynolog ponoć przepisała mi za małą dawkę euthyroxu, ta dzisiejsza mi zwiększyła.

Boję się o moją kropeczkę... we wtorek idę na usg a w środę na konsultacje do kolejnej diabetolog. Nie wiem co robić :(
 
Ostatnia edycja:
Ja właśnie wróciłam od kolejnej endokrynolog. Jestem załamana, cukry na czczo za duże a w ciągu dnia popadam w hipoglikemię... czuje się totalnie bezsilna, jakby moja walka była bezsensowana....
Teraz biorę 2xdziennie Siofor do śniadania i obiadu, chyba metformina aż tak mi obniża cukry ze godzina po posiłku to nawet 70 cukier 🥺 Od dziś zmiana na 1 tabletkę na noc ale XR, zobaczymy czy zbije cukry poranne i jak się będą zachowywać cukry w ciągu dnia bez tamtych tabletek. Dodatkowo poprzednia endokrynolog ponoć przepisała mi za małą dawkę euthyroxu, ta dzisiejsza mi zwiększyła.

Boję się o moją kropeczkę... we wtorek idę na usg a w środę na konsultacje do kolejnej diabetolog. Nie wiem co robić :(
Nie denerwuj się, stres na pewno nie służy maleństwu. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz ♥️
 
Wszystko się zmieni jak się dzidzia urodzi. Sama wiem po sobie też lubię być zorganizowana ale od kiedy mamy Tymka to się nie da zawsze....
Absolutnie , teraz będę rodzic w calkowicie innym miejscu , ginekologa mam pracującego na porodówce w tym właśnie szpitalu - chce aby od początku wiedział o moim nastawieniu i przejściach ... mam nadzieje, że przychyli się do mojego stanu emocjonalnego i zakończymy ciąże CC . Nie wyobrażam sobie po prostu inaczej .. ogólnie jestem taką osobą że muszę mieć wszyskto zaplanowane , daty , godziny ... nie mogę żyć w próżni i niepewności - nie potrafię , wszystko jest albo na tak albo na nie i nie ma „ niewiem „ ;)
 
reklama
Ja bym poszła choćby dla usg 😉
mam podobna sytuacje. Z tym, ze byłam wczoraj u swojego i tez zlecił mi badania prywatnie. Wiec poszłam do szpitala zapytać ma kiedy byłby termin, bo jestem w ciąży. Mam na jutro( chodziło mi o to, żeby badania mieć na NFZ). I nie wiem czy mu mówić, ze już byłam u innego lekarza 🤷‍♀️trochę się zagmatwalam 😂
 
Do góry