reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Hej dziewczyny, byłam w poniedziałek u mojego ginekologa, ale patrzę w kalendarz i mam dzisiaj wizite na 12.50 u jakiegoś lekarza którego w sumie nie znam na nfz. Zapisałam się jakieś 4 miesiące temu tak rutynowo i dziś mam termin, chyba się przejdę, może mi wpisze badania na fundusz te co zlecił mi mój doktor... Chociaż nie wiem czy mu powiedzieć że chodzę gdzie indziej? Jak myślicie?
Moze też zrobi usg [emoji2960] przejdę się zobaczę, mojego lekarza napewno nie zmienię ale jak mam wizytę zaklepana za darmo to chyba warto skorzystać...?
Ja bym poszła choćby dla usg 😉
 
@Aga87lan ja nie mogę, z tego co piszesz to kuźwa na psychopatów trafiłaś a nie na lekarzy 😰 nie zazdroszczę Ci przebojów. Drugiego chyba nie zamierzasz rodzic w tym samym szpitalu, co ?

@Mimimka89 bóle okresowe to u mnie cały czas, teraz już słabną trochę więc bez nerwów 🥰 grunt to pozytywne myślenie 🥰
Absolutnie , teraz będę rodzic w calkowicie innym miejscu , ginekologa mam pracującego na porodówce w tym właśnie szpitalu - chce aby od początku wiedział o moim nastawieniu i przejściach ... mam nadzieje, że przychyli się do mojego stanu emocjonalnego i zakończymy ciąże CC . Nie wyobrażam sobie po prostu inaczej .. ogólnie jestem taką osobą że muszę mieć wszyskto zaplanowane , daty , godziny ... nie mogę żyć w próżni i niepewności - nie potrafię , wszystko jest albo na tak albo na nie i nie ma „ niewiem „ ;)
 
reklama
Do góry