reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Nie zazdroszczę... to strasznie przykre że można usłyszeć z ust personelu szpitala coś takiego, gdzie kobieta w cierpieniu potrzebuje wsparcia a nie takiego traktowania
Ja myślałam że na porodówce ich rozszarpie , ja wód nie miałam a oni wymuszali poród , nie miałam nawet rozwarcia i tak trzy dni .. Maja urodziła się z zapaleniem płuc , nie mogłam jej zobaczyć , od razu antybiotyk , welflon w główce i inkubator .. dwa tygodnie na izolatce bez dostępu do ludzi i męża .. mam potworny żal do lekarzy , teksty w stylu „ jak dawałaś to cierp „ zemdlałam w łazience z bólu .. do tego zrobili mi lewatywę - nigdy więcej , nie ma nawet opcji abym przechodziła drugi raz przez to samo piekło ... nie pozwolę na to .. E końcu zjawił się ordynator i dopiero jak go zwyzywałam za przeproszeniem od najgorszych to zabrali mnie na CC
 
reklama
@Aga87lan ja nie mogę, z tego co piszesz to kuźwa na psychopatów trafiłaś a nie na lekarzy 😰 nie zazdroszczę Ci przebojów. Drugiego chyba nie zamierzasz rodzic w tym samym szpitalu, co ?

@Mimimka89 bóle okresowe to u mnie cały czas, teraz już słabną trochę więc bez nerwów 🥰 grunt to pozytywne myślenie 🥰
 
Hej dziewczyny, byłam w poniedziałek u mojego ginekologa, ale patrzę w kalendarz i mam dzisiaj wizite na 12.50 u jakiegoś lekarza którego w sumie nie znam na nfz. Zapisałam się jakieś 4 miesiące temu tak rutynowo i dziś mam termin, chyba się przejdę, może mi wpisze badania na fundusz te co zlecił mi mój doktor... Chociaż nie wiem czy mu powiedzieć że chodzę gdzie indziej? Jak myślicie?
Moze też zrobi usg [emoji2960] przejdę się zobaczę, mojego lekarza napewno nie zmienię ale jak mam wizytę zaklepana za darmo to chyba warto skorzystać...?
 
reklama
Hej dziewczyny, byłam w poniedziałek u mojego ginekologa, ale patrzę w kalendarz i mam dzisiaj wizite na 12.50 u jakiegoś lekarza którego w sumie nie znam na nfz. Zapisałam się jakieś 4 miesiące temu tak rutynowo i dziś mam termin, chyba się przejdę, może mi wpisze badania na fundusz te co zlecił mi mój doktor... Chociaż nie wiem czy mu powiedzieć że chodzę gdzie indziej? Jak myślicie?
Moze też zrobi usg [emoji2960] przejdę się zobaczę, mojego lekarza napewno nie zmienię ale jak mam wizytę zaklepana za darmo to chyba warto skorzystać...?
Jasne że tak choćby i same te darmowe badania byłyby ok:)
 
Do góry