reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dzisiaj u mnie 7+5 i pierwszy raz odczuwam
bole podbrzusza, raz z jednej strony raz z drugiej. Wzięłam magnez x2 i odpoczywam
 
Mam pytanie do Was ;) bo ogólnie chodzę do swojego ginekologa prywatnie. Wy coś pisalyscie, ze można chodzić tak i tak. Ze jeśli szpital lub przychodnia, to badania bezpłatne. Czyli teraz mogę sobie iść do szpitala dodatkowo?
 
No nie dziwię się. Stres ogromny. A może to błąd pomiaru? W 7 tygodniu powinno serce bić około 130 uderzeń na minutę. Ty jesteś w 6 i bije 105. To nie wielka różnica. Myślę, że się rozkręci. Przecież szybkość bicia serca to proces. Nie dzieje się to z dnia na dzień. Bądź dobrej myśli. Będzie dobrze ❤️
tez mi się tak wydaje. Lekarz trochę stracha napędził. Wszystko będzie dobrze.
 
Mnie od trzech dni meczy biegunka 🤦🏻‍♀️ Zamiast mdłości to co innego
Ale beta na szczęście ok, w pon 3492 a dziś 7656 🙏🏻🙏🏻🙏🏻♥️
 

Załączniki

  • EAD23D99-D813-4876-955F-6EB94D59C6A4.jpeg
    EAD23D99-D813-4876-955F-6EB94D59C6A4.jpeg
    84,3 KB · Wyświetleń: 69
Mnie od trzech dni meczy biegunka 🤦🏻‍♀️ Zamiast mdłości to co innego
Ale beta na szczęście ok, w pon 3492 a dziś 7656 🙏🏻🙏🏻🙏🏻♥️
A kiedy wybierasz się do ginekologa? Który jesteś tydzień? 😊 ja miałam taka betę wczoraj i mam wizytę na poniedziałek, ale kusi mnie jutro żeby pójść i sprawdzić już i nie wiem.. a ze ginekolog to mój znajomy to wciśnie mnie gdzieś na pewno😅
 
Dziewczyny wróciłam od lekarza cała zapłakana.
Serduszko jest, ale bije 105 uderzeń, lekarz powiedział, że to zbyt wolno i może doprowadzić do obumarcia ciąży. Za tydzień mam kontrolę znów.
Tez uważam, ze lekarz napędził Ci stracha! Z tego co gdzieś czytałam to serduszko zaczyna bić od jakiejs niższej wartości i potem się rozkręca. Trzeba być dobrej myśli i spokojnie dotrwać do następnej wizyty.
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy ❤️
Staram się myśleć pozytywnie.
W ogóle niepokoi mnie zachowanie mojego lekarza. Włączył mi dzisiaj odgłos serduszka, chociaż przy wcześniejszych ciążach, tylko obserwowaliśmy. Nie pamiętał że mówiłam mu że jestem pod stałą opieką Endo i zalecił znów zrobienie TSH. Nie bada mi w ogóle ciśnienia, na fotelu ani razu. Za tydzień znów kazał przyjechać i to będzie już 4 USG.
Nie założył karty ciąży. Jeszcze dzisiaj to niskie tętno..
Na samym początku jak będę miałam 25, to mówił że to za mało że powinno być 100, 200.
Może tak się nakręcam przez tą wiadomość dzisiaj, ale tak mnie to meczy wszystko i analizuje.
 
reklama
Do góry