reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy ❤️
Staram się myśleć pozytywnie.
W ogóle niepokoi mnie zachowanie mojego lekarza. Włączył mi dzisiaj odgłos serduszka, chociaż przy wcześniejszych ciążach, tylko obserwowaliśmy. Nie pamiętał że mówiłam mu że jestem pod stałą opieką Endo i zalecił znów zrobienie TSH. Nie bada mi w ogóle ciśnienia, na fotelu ani razu. Za tydzień znów kazał przyjechać i to będzie już 4 USG.
Nie założył karty ciąży. Jeszcze dzisiaj to niskie tętno..
Na samym początku jak będę miałam 25, to mówił że to za mało że powinno być 100, 200.
Może tak się nakręcam przez tą wiadomość dzisiaj, ale tak mnie to meczy wszystko i analizuje.
Ja też pomyślałabym o zmianie lekarza.
Wcześniej chodziłam do pana doktora, który był niemiły i każde pytanie które mu zadałam i było mi obce, on odpowiadał na nie jakby było dla wszystkich oczywiste. No i wgl często rzucał w moją stronę głupie komentarze. Na każdą wizytę jak miałam iść bardzo się denerwowałam, wręcz cała się trzęsłam przed wizytą i miałam biegunkę.
Odkąd trafiłam na moją panią doktor nie zamieniłabym jej na nikogo innego ❤️
Życzę Ci dużo pozytywnych myśli i siły, masz w nas wsparcie 😉
 
reklama
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy ❤️
Staram się myśleć pozytywnie.
W ogóle niepokoi mnie zachowanie mojego lekarza. Włączył mi dzisiaj odgłos serduszka, chociaż przy wcześniejszych ciążach, tylko obserwowaliśmy. Nie pamiętał że mówiłam mu że jestem pod stałą opieką Endo i zalecił znów zrobienie TSH. Nie bada mi w ogóle ciśnienia, na fotelu ani razu. Za tydzień znów kazał przyjechać i to będzie już 4 USG.
Nie założył karty ciąży. Jeszcze dzisiaj to niskie tętno..
Na samym początku jak będę miałam 25, to mówił że to za mało że powinno być 100, 200.
Może tak się nakręcam przez tą wiadomość dzisiaj, ale tak mnie to meczy wszystko i analizuje.
Czy możesz zmienić lekarza ?? Jeżeli czujesz się niepewnie to powinnaś o tym pomyśleć :)
 
Dziewczyny, ile macie lat i czy będzie to Wasze pierwsze dziecko? Przepraszam jeśli taki temat pojawił się już wcześniej. Ja mam 30 lat i dwuletniego syna
 
reklama
Do góry