reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja na połówkowe idę 1 września. Będzie dziewczynka Michalina[emoji3590]
 

Załączniki

  • IMG_20210826_132159.jpeg
    IMG_20210826_132159.jpeg
    66,4 KB · Wyświetleń: 154
reklama
Z usg masz późniejszy termin? Czyli dzidzia według usg młodsza [emoji846]
Tak, z om na 6.01 a według USG 10.01 i ginekolog prowadząca nie kazała martwić się tym, że jest starszy i nie podała innej daty. Mówiła tylko, że lepiej że jest starszy niż miałby być młodszy [emoji4] Natomiast mam koleżankę, która rodziła w kwietniu i też co wizytę słyszała, że jest starszy i urodziła w Prima Aprilis czyli tydzień przed terminem. Zobaczymy no, niepowiedziane że u nas tak będzie ale przygotowani wiadomo będziemy w każdej chwili [emoji6]
 
Wydaje mi się, że chłopcy są bardziej przebojowi i trochę łagodniej się buntują w okresie dojrzewania :p Pewnie ma się to nijak do rzeczywistości, a i tak wszystko kwestią indywidualną człowieka :p

Wczoraj pochwaliliśmy się teściom, że ich wnuk będzie miał brata. Teść zareagował "Eee..." a teściowa dopytywała czy to już pewne. Tak mi się smutno zrobiło, że nie powiedziałam jeszcze swojej mamie, bo jakby była równie "ucieszona" to bym się chyba z miejsca rozpłakała.

Tu jest dobry artykuł na ten temat: Link do: NAJBARDZIEJ IRYTUJĄCE TEKSTY PRZY DRUGIM DZIECKU TEJ SAMEJ PŁCI... - Mamine Skarby by Magda Jasińska
Co ja mam powiedziec?? Jak 3syn nakprawdopodobniej?? Dobrze ze moja przychodnia zapewnia psychologa dla ciezarnych bo bym szalu dostala na te komentarze....:(
 
Bylam w piatek na badaniach i mój Mały ma juz 400g I prawie 21cm w 20tyd 2d🤯😱😍 będzie duży chłopak;) a połówkowe za 3tygodnie 18września;) czy któraś ma szumisia? Kupilismy dzisiaj, ciekawa jestem jak nam się będzie sprawdzał 🤔
 

Załączniki

  • 20210827_144449.jpg
    20210827_144449.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 97
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, bratowa ma na sprzedaż super ciepły kombinezon zimowy dla dziewczynki w rozmiarze 62-68 w kolorze pudrowego różu, stan oceniam na bardzo dobry. Do tego rękawiczki. Wykonane z super milusiego materiału (cena 39zł). Gdyby któraś była zainteresowana bądź miała jakąś koleżankę, siostrę, bratową to zapraszam do kontaktu priv. Mi niestety narazie się nie przyda, bo będzie chłopczyk a któraś może wykorzystać bo naprawdę nawet nie ma śladów użytkowania [emoji6]
IMG_20210829_200513.jpg
 
reklama
Do góry