reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja idę we wtorek 31.08 będzie to 21+2, na normalnej wizycie byłam 16.08 19+1 i synuś ważył 343g. U nas będzie Szymek [emoji3059]
A byłyście już dziewczynki na usg połówkowym? :) w jakim tygodniu i ile ważyły wasze maleństwa? :)
Znacie już płeć i macie pomysły na imiona ? ;)
Może ja zacznę...byłam w poniedziałek na usg połówkowym to był dokładnie 20tc i 3 dni . Mój synek waży 343 g. , wybraliśmy już dawno imię- będzie Dominik :)
 
reklama
A byłyście już dziewczynki na usg połówkowym? :) w jakim tygodniu i ile ważyły wasze maleństwa? :)
Znacie już płeć i macie pomysły na imiona ? ;)
Może ja zacznę...byłam w poniedziałek na usg połówkowym to był dokładnie 20tc i 3 dni . Mój synek waży 343 g. , wybraliśmy już dawno imię- będzie Dominik :)
Ja właśnie wróciłam- jednak dziś:) synek waży 430 gram - dzisiaj wg OM tez 20 tydzień 3 dzien. Wg usg z 12 tyg 6 dni starszy. Co do płci dr powiedział że nic innego jak chłopak się tu nie wyczaruje. Bedzie Dawid :) prawie wszystko ok... okazało się że synek ma lewą stópkę szpotawą- dr powiedział że po.porodzie okaże się co dalej- może byc rehabilitacja, nóżka w gipsie a w najgorszym wypadku operacja ale niby w 100% jest to uleczalne. I się martwię...
 
Tak [emoji4] w 19+0 280g[emoji846]
A byłyście już dziewczynki na usg połówkowym? :) w jakim tygodniu i ile ważyły wasze maleństwa? :)
Znacie już płeć i macie pomysły na imiona ? ;)
Może ja zacznę...byłam w poniedziałek na usg połówkowym to był dokładnie 20tc i 3 dni . Mój synek waży 343 g. , wybraliśmy już dawno imię- będzie Dominik :)
 
A byłyście już dziewczynki na usg połówkowym? :) w jakim tygodniu i ile ważyły wasze maleństwa? :)
Znacie już płeć i macie pomysły na imiona ? ;)
Może ja zacznę...byłam w poniedziałek na usg połówkowym to był dokładnie 20tc i 3 dni . Mój synek waży 343 g. , wybraliśmy już dawno imię- będzie Dominik :)
Dziś byłam w 20+4. Waga naszego maleństwa 420g, będzie chłopczyk Maksymilian [emoji3059] Wszystko jest w porządku, zdrowy, duży bo wychodzi że starszy o tydzień [emoji6]
 
Dziś byłam w 20+4. Waga naszego maleństwa 420g, będzie chłopczyk Maksymilian
emoji3059.png
Wszystko jest w porządku, zdrowy, duży bo wychodzi że starszy o tydzień
emoji6.png
Czyli wielkosciowo podobnie :) a z usg na kiedy masz termin ? Bo z om 6 stycznia ?
Dziś byłam w 20+4. Waga naszego maleństwa 420g, będzie chłopczyk Maksymilian [emoji3059] Wszystko jest w porządku, zdrowy, duży bo wychodzi że starszy o tydzień [emoji6]
 
Usg połówkowe przed nami , idę w 21+5 , 7.09 :) wiemy już że będzie chłopak, ale na razie nie mamy pomysłu na imię
A byłyście już dziewczynki na usg połówkowym? :) w jakim tygodniu i ile ważyły wasze maleństwa? :)
Znacie już płeć i macie pomysły na imiona ? ;)
Może ja zacznę...byłam w poniedziałek na usg połówkowym to był dokładnie 20tc i 3 dni . Mój synek waży 343 g. , wybraliśmy już dawno imię- będzie Dominik :)
 
A byłyście już dziewczynki na usg połówkowym? :) w jakim tygodniu i ile ważyły wasze maleństwa? :)
Znacie już płeć i macie pomysły na imiona ? ;)
Może ja zacznę...byłam w poniedziałek na usg połówkowym to był dokładnie 20tc i 3 dni . Mój synek waży 343 g. , wybraliśmy już dawno imię- będzie Dominik :)
Tak wczoraj byłam :) 21tc+3dni. Córeczka waży 400g. Nad imieniem się zastanawiamy;)
 
Czyli wielkosciowo podobnie :) a z usg na kiedy masz termin ? Bo z om 6 stycznia ?
Tak, z om na 6.01 a według USG 10.01 i ginekolog prowadząca nie kazała martwić się tym, że jest starszy i nie podała innej daty. Mówiła tylko, że lepiej że jest starszy niż miałby być młodszy [emoji4] Natomiast mam koleżankę, która rodziła w kwietniu i też co wizytę słyszała, że jest starszy i urodziła w Prima Aprilis czyli tydzień przed terminem. Zobaczymy no, niepowiedziane że u nas tak będzie ale przygotowani wiadomo będziemy w każdej chwili [emoji6]
 
reklama
Do góry