reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny :)
Już od dłuższego czasu nie mogę edytować swojego postu na pierwszej stronie. Nie pierwszy raz wchodzę i próbuje Was podopisywać ale nie mam już takiej możliwości (edycji) teraz mam tylko przycisk „podziel się” czyli udostępnienie 😩
 
reklama
Hej Dziewczynki:) jak sie czujecie?

Mnie dopadła zgaga, na szczęście wieczorami aby bo w pierwszej ciąży miałam nie dość że od początku do końca to jeszcze od rana do wieczora :p teraz łagodniej, ale mimo wszystko daje popalić:D

Póki co mleko I migdały pomagają, zobaczymy jak długo?

Czy Wy tak jak I ja macie problem ze spaniem w nocy ?

Na lewym boku jak śpię to silniejsza zgaga, na prawym boli , na plecach jakoś nie wygodnie. Zasypiam na siedząco:/

Maluch tez szaleje w nocy , więc w dzień chodzę jak zombie :D a jak u Was ?
 
Hej Dziewczynki:) jak sie czujecie?

Mnie dopadła zgaga, na szczęście wieczorami aby bo w pierwszej ciąży miałam nie dość że od początku do końca to jeszcze od rana do wieczora :p teraz łagodniej, ale mimo wszystko daje popalić:D

Póki co mleko I migdały pomagają, zobaczymy jak długo?

Czy Wy tak jak I ja macie problem ze spaniem w nocy ?

Na lewym boku jak śpię to silniejsza zgaga, na prawym boli , na plecach jakoś nie wygodnie. Zasypiam na siedząco:/

Maluch tez szaleje w nocy , więc w dzień chodzę jak zombie :D a jak u Was ?
ja mam zgagę od początku i pomagają tylko migdały ☺️ teraz 21tc i chyba już u mnie zostanie do końca, właśnie pojawia się tez wieczorami albo jak zgłodnieje. Da się przyzwyczaić 🤪😍
 
Hej Dziewczynki:) jak sie czujecie?

Mnie dopadła zgaga, na szczęście wieczorami aby bo w pierwszej ciąży miałam nie dość że od początku do końca to jeszcze od rana do wieczora :p teraz łagodniej, ale mimo wszystko daje popalić:D

Póki co mleko I migdały pomagają, zobaczymy jak długo?

Czy Wy tak jak I ja macie problem ze spaniem w nocy ?

Na lewym boku jak śpię to silniejsza zgaga, na prawym boli , na plecach jakoś nie wygodnie. Zasypiam na siedząco:/

Maluch tez szaleje w nocy , więc w dzień chodzę jak zombie :D a jak u Was ?
Mi na zgagę pomagało pepsi 😅 u mnie grzecznie w nocy mała śpi ;) idzie spać tak jak ja ;)
 
Hej Dziewczynki:) jak sie czujecie?

Mnie dopadła zgaga, na szczęście wieczorami aby bo w pierwszej ciąży miałam nie dość że od początku do końca to jeszcze od rana do wieczora :p teraz łagodniej, ale mimo wszystko daje popalić:D

Póki co mleko I migdały pomagają, zobaczymy jak długo?

Czy Wy tak jak I ja macie problem ze spaniem w nocy ?

Na lewym boku jak śpię to silniejsza zgaga, na prawym boli , na plecach jakoś nie wygodnie. Zasypiam na siedząco:/

Maluch tez szaleje w nocy , więc w dzień chodzę jak zombie :D a jak u Was ?
U mnie na szczęście w 17 tyg skończyły się mdlosci i wymioty także jest o niebo lepiej :) nie licząc kwestii związanych z szyjka i z widmem założenia szewka - jest ok. Młody tez daje się we znaki wieczorami i w nocy heh w piątek połówkowe- zmieniłam termin ze środy- także zobaczymy co tam u niego słychać:) nie mogę się doczekać !
 
Witajcie! 😊
Mogę dołączyć?
Zostanę pierwszy raz mamą.
Obecnie 17 tydz. + 3 dni
Termin na 29 styczeń. Jednak dostałam już informacje, że nie będziemy czekać do końca i będę miała cesarskie cięcie już na początku stycznia.
Będzie nas od razu więcej - ciąża bliźniacza dwujajowa. 😁
Naprawdopodobniej z dotychczasowych badań wynika, że będą to dwie dziewczynki. 😍
Jak Wy się czujecie?
Bo ja ciężko przechodziłam 1 trymestr stałe mdłości, ciągle bóle żołądka, bez względu na porę, duże zmęczenie i najlepiej cały czas bym leżała. W 2 trymestrze wszystkie dolegliwości odeszły, w końcu mogę swobodnie funkcjonować. Obawiałam się bardzo, że tak już będzie do końca, ale na szczęście odpuściły.
Moja ginekolog od początku bardzo chce żebym siedziała w domu na l4 i odpoczywała, jednak ja wolałabym być jeszcze aktywna zawodowo i trochę jeszcze przekładam to zwolnienie z wizyty na wizytę 🤣 Tym bardziej teraz czuje się już dobrze, wiec nie bardzo chce siedzieć w domu, jeśli mogę pracować, nie mówię na pełnych obrotach jak wcześniej ale mniej i z całkowitą ostrożnością, ponieważ pracuje jako higienistka stomatologiczna.
Co myślicie powinnam jeszcze pracować, czy jednak odpuścić już? 😊
 
Witajcie! [emoji4]
Mogę dołączyć?
Zostanę pierwszy raz mamą.
Obecnie 17 tydz. + 3 dni
Termin na 29 styczeń. Jednak dostałam już informacje, że nie będziemy czekać do końca i będę miała cesarskie cięcie już na początku stycznia.
Będzie nas od razu więcej - ciąża bliźniacza dwujajowa. [emoji16]
Naprawdopodobniej z dotychczasowych badań wynika, że będą to dwie dziewczynki. [emoji7]
Jak Wy się czujecie?
Bo ja ciężko przechodziłam 1 trymestr stałe mdłości, ciągle bóle żołądka, bez względu na porę, duże zmęczenie i najlepiej cały czas bym leżała. W 2 trymestrze wszystkie dolegliwości odeszły, w końcu mogę swobodnie funkcjonować. Obawiałam się bardzo, że tak już będzie do końca, ale na szczęście odpuściły.
Moja ginekolog od początku bardzo chce żebym siedziała w domu na l4 i odpoczywała, jednak ja wolałabym być jeszcze aktywna zawodowo i trochę jeszcze przekładam to zwolnienie z wizyty na wizytę [emoji1787] Tym bardziej teraz czuje się już dobrze, wiec nie bardzo chce siedzieć w domu, jeśli mogę pracować, nie mówię na pełnych obrotach jak wcześniej ale mniej i z całkowitą ostrożnością, ponieważ pracuje jako higienistka stomatologiczna.
Co myślicie powinnam jeszcze pracować, czy jednak odpuścić już? [emoji4]
Ale super, pierwsze bliźniaki na styczniówkach, gratulacje! [emoji171]
Wiesz, to każdego indywidualna sprawa, ja pracowałam w ciężkich warunkach, dlatego zdecydowałam się pójść od razu na L4, to moja również pierwsza ciąża. I będąc drugi raz w ciąży zrobiłabym tak samo. Musisz sama czuć czy jesteś na siłach żeby pracować [emoji6]
 
Witajcie! 😊
Mogę dołączyć?
Zostanę pierwszy raz mamą.
Obecnie 17 tydz. + 3 dni
Termin na 29 styczeń. Jednak dostałam już informacje, że nie będziemy czekać do końca i będę miała cesarskie cięcie już na początku stycznia.
Będzie nas od razu więcej - ciąża bliźniacza dwujajowa. 😁
Naprawdopodobniej z dotychczasowych badań wynika, że będą to dwie dziewczynki. 😍
Jak Wy się czujecie?
Bo ja ciężko przechodziłam 1 trymestr stałe mdłości, ciągle bóle żołądka, bez względu na porę, duże zmęczenie i najlepiej cały czas bym leżała. W 2 trymestrze wszystkie dolegliwości odeszły, w końcu mogę swobodnie funkcjonować. Obawiałam się bardzo, że tak już będzie do końca, ale na szczęście odpuściły.
Moja ginekolog od początku bardzo chce żebym siedziała w domu na l4 i odpoczywała, jednak ja wolałabym być jeszcze aktywna zawodowo i trochę jeszcze przekładam to zwolnienie z wizyty na wizytę 🤣 Tym bardziej teraz czuje się już dobrze, wiec nie bardzo chce siedzieć w domu, jeśli mogę pracować, nie mówię na pełnych obrotach jak wcześniej ale mniej i z całkowitą ostrożnością, ponieważ pracuje jako higienistka stomatologiczna.
Co myślicie powinnam jeszcze pracować, czy jednak odpuścić już? 😊
Ooo nasze pierwsze bliźniaki! Witamy Cię :)
 
reklama
Witajcie! 😊
Mogę dołączyć?
Zostanę pierwszy raz mamą.
Obecnie 17 tydz. + 3 dni
Termin na 29 styczeń. Jednak dostałam już informacje, że nie będziemy czekać do końca i będę miała cesarskie cięcie już na początku stycznia.
Będzie nas od razu więcej - ciąża bliźniacza dwujajowa. 😁
Naprawdopodobniej z dotychczasowych badań wynika, że będą to dwie dziewczynki. 😍
Jak Wy się czujecie?
Bo ja ciężko przechodziłam 1 trymestr stałe mdłości, ciągle bóle żołądka, bez względu na porę, duże zmęczenie i najlepiej cały czas bym leżała. W 2 trymestrze wszystkie dolegliwości odeszły, w końcu mogę swobodnie funkcjonować. Obawiałam się bardzo, że tak już będzie do końca, ale na szczęście odpuściły.
Moja ginekolog od początku bardzo chce żebym siedziała w domu na l4 i odpoczywała, jednak ja wolałabym być jeszcze aktywna zawodowo i trochę jeszcze przekładam to zwolnienie z wizyty na wizytę 🤣 Tym bardziej teraz czuje się już dobrze, wiec nie bardzo chce siedzieć w domu, jeśli mogę pracować, nie mówię na pełnych obrotach jak wcześniej ale mniej i z całkowitą ostrożnością, ponieważ pracuje jako higienistka stomatologiczna.
Co myślicie powinnam jeszcze pracować, czy jednak odpuścić już? 😊
Witaj:) Gratulacje:) i to dwoje od razu:) zazdroszczę 😁
Ja też chciałam pracować tak długo jak się da, ale poszłam na l4, bo głowa mnie strasznie bolała, miałam mroczki itd. i nie byłam w stanie pracować, szczególnie że miałam 30km w jedna stronę dojazdu codziennie. Teraz na szczęście lepiej się czuje, ale siedzieć 8h też nie mogę, bo mnie brzuch boli i jest mi niedobrze. Więc i tak źle i tak niedobrze, chyba wolałabym jak przy poprzednich ciążach pierwszy trymestr wymiotować i tyle 😅
Nie powiem Ci, czy masz isc na l4 czy nie, sama musisz to wiedzieć, ale z tego co czytałam, to ciąża bliźniacza jest brana jako stan zagrożonej ciąży i trzeba wyjątkowo uważać.
 
Do góry