reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Kurde, czyli najprawdopodniej za parę lat znowu zacznę pisać na tym forum o tym jak chodzę do ginekologa w różowych skarpetkach xD
Już się trochę oswajam z tą męska dominacją, w sumie zawsze uważałam, że lepiej mieć samych synów niż same córki, ale choć jedna by mi się przydała :p Bo kto mi będzie malował paznokcie na starość, synowa? :p
Ja mam dwóch synów, teraz chyba będzie córka ale cholera wie😂 No, ja mam same siostry, wiec dobrze by było mieć chociaż brata. Ogólnie u nas się mówi, że jak masz córkę to pilnujesz całej wsi, a jak syna to tylko jego 😜
 
reklama
Wydaje mi się, że chłopcy są bardziej przebojowi i trochę łagodniej się buntują w okresie dojrzewania :p Pewnie ma się to nijak do rzeczywistości, a i tak wszystko kwestią indywidualną człowieka :p

Wczoraj pochwaliliśmy się teściom, że ich wnuk będzie miał brata. Teść zareagował "Eee..." a teściowa dopytywała czy to już pewne. Tak mi się smutno zrobiło, że nie powiedziałam jeszcze swojej mamie, bo jakby była równie "ucieszona" to bym się chyba z miejsca rozpłakała.

Tu jest dobry artykuł na ten temat: Link do: NAJBARDZIEJ IRYTUJĄCE TEKSTY PRZY DRUGIM DZIECKU TEJ SAMEJ PŁCI... - Mamine Skarby by Magda Jasińska
 
Wydaje mi się, że chłopcy są bardziej przebojowi i trochę łagodniej się buntują w okresie dojrzewania :p Pewnie ma się to nijak do rzeczywistości, a i tak wszystko kwestią indywidualną człowieka :p

Wczoraj pochwaliliśmy się teściom, że ich wnuk będzie miał brata. Teść zareagował "Eee..." a teściowa dopytywała czy to już pewne. Tak mi się smutno zrobiło, że nie powiedziałam jeszcze swojej mamie, bo jakby była równie "ucieszona" to bym się chyba z miejsca rozpłakała.

Tu jest dobry artykuł na ten temat: Link do: NAJBARDZIEJ IRYTUJĄCE TEKSTY PRZY DRUGIM DZIECKU TEJ SAMEJ PŁCI... - Mamine Skarby by Magda Jasińska
No u mnie tez obstawiają dziewczynkę, ale ja cały czas z mężem mówimy, że to będzie chłopak. Czy przebojowi to nie wiem🤔 mam dwóch chłopaków i są zupełnie różni. A dojrzewanie to myśle, że też kwestia wychowania, a nie płci ;)
I pamiętaj nieważne jaka płeć, ważne że zdrowe :)
 
Ja to już przetrawiłam, nawet coś czuję że to trzecie jeśli jeszcze bym zaszła w ciążę też będzie chłopakiem (kuzynka robiła nam na ślubie wróżbę z obrączek i wyszło jej trzech chłopców, więc to jej sprawka :p). I że podrosną i będzie super. Ale kurde jak ludzie mają tak reagować na nowinę, to chyba do samego końca nikomu więcej nie powiemy :/
 
Ja to już przetrawiłam, nawet coś czuję że to trzecie jeśli jeszcze bym zaszła w ciążę też będzie chłopakiem (kuzynka robiła nam na ślubie wróżbę z obrączek i wyszło jej trzech chłopców, więc to jej sprawka :p). I że podrosną i będzie super. Ale kurde jak ludzie mają tak reagować na nowinę, to chyba do samego końca nikomu więcej nie powiemy :/
Mi ostatnio z wróżby ale nad brzuchem wyszło ze będzie dziewczynka, No ale zobaczymy;)
 
Ja od poczatku czułam ze będzie chlopak chociaz mialam cicha nadzieje na drugą córkę:) i intuicja mnie nie zawiodła. Wczoraj byłam na wizycie (wg OM 18 tydzien 5 dzien a wg usg 19 tydzień 4 dzien) i jak nic widac ze chlopak. Tez probuje się z tym uswoic :) bedzie Dawid albo Lena jakby cos się jednak zmieniło;)
 
Ja od poczatku czułam ze będzie chlopak chociaz mialam cicha nadzieje na drugą córkę:) i intuicja mnie nie zawiodła. Wczoraj byłam na wizycie (wg OM 18 tydzien 5 dzien a wg usg 19 tydzień 4 dzien) i jak nic widac ze chlopak. Tez probuje się z tym uswoic :) bedzie Dawid albo Lena jakby cos się jednak zmieniło;)
Ja tez jakoś od początku miałam przeczucie ze będzie chłopczyk 💙. Na prenatalnym lekarz wspominał ze wyglada mu na dziewczynkę ale i Nifty i późniejsze badania głośno mówią jest SIUREK 💙
 
Dziewczyny wczoraj byłam na wizycie u lekarza i zrobiła mi usg i powiedziała, że na 100% dziewczynka 😀 teraz tylko problem z imieniem😂 bo ja chce inne, mąż inne, ale na jego imię moja reakcja jest histeryczna wręcz. Mój jak zobaczył reakcje to powiedział, dobra, to tak na pewno nie, bo mnie z pół godziny uspokajał 🤣Zastanawiam się czy to małe dziecię powoduje i jakimś cudem daje mi znać, tak ja nie chce się nazywać 😂 czy po prostu jestem kopnięta 🤣 chociaż przy poprzednich mi się tak nie zdarzyło 🤔😅
 
Dziewczyny wczoraj byłam na wizycie u lekarza i zrobiła mi usg i powiedziała, że na 100% dziewczynka [emoji3] teraz tylko problem z imieniem[emoji23] bo ja chce inne, mąż inne, ale na jego imię moja reakcja jest histeryczna wręcz. Mój jak zobaczył reakcje to powiedział, dobra, to tak na pewno nie, bo mnie z pół godziny uspokajał [emoji1787]Zastanawiam się czy to małe dziecię powoduje i jakimś cudem daje mi znać, tak ja nie chce się nazywać [emoji23] czy po prostu jestem kopnięta [emoji1787] chociaż przy poprzednich mi się tak nie zdarzyło [emoji848][emoji28]
Jakie imiona rozważacie? [emoji6]
 
reklama
Do góry