reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Cześć Dziewczyny!
Jestem po prenatalnych.
To 12t maluszek ma 5,7cm i wszystkie dane z USG są w najlepszym porzadku. Płeć nie jest nam jeszcze znana. Jestem bardzo szczęśliwa ❤❤❤, ale wiadomo, muszę poczekać tydzień na wyniki badań z krwi, by odetchnąć z ulgą. Wszystkiego co najlepsze dla Was!
 
reklama
Cześć! Jestem tu nowa i bardzo chciałabym dołączyć do styczniowych mam 2022 ! Jestem aktualnie w 11 tc. Termin mam na 28-29 stycznia. 14.07. mam te badania genetyczne i strasznie się ich boję. Macie jakieś patenty żeby o tym nie myśleć ?
 
Cześć! Jestem tu nowa i bardzo chciałabym dołączyć do styczniowych mam 2022 ! Jestem aktualnie w 11 tc. Termin mam na 28-29 stycznia. 14.07. mam te badania genetyczne i strasznie się ich boję. Macie jakieś patenty żeby o tym nie myśleć ?
Cześć.
Nie myśleć się pewnie nie da, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby myśleć pozytywnie. Obawy zawsze będą nam towarzyszyć i to do końca ciąży, ważne żeby nie przyćmiły nadziei i radości
Powodzenia
 
Cześć.
Nie myśleć się pewnie nie da, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby myśleć pozytywnie. Obawy zawsze będą nam towarzyszyć i to do końca ciąży, ważne żeby nie przyćmiły nadziei i radości
Powodzenia
Od zmysłów odchodzę, im bliżej terminu tym gorzej, straszna jestem panikara 🥺
 
Sama zwykle dużo się zamartwiam, ale w tej ciąży mam totalnie inne podejście. Robię co w mojej mocy, badam się regularnie, stosuje do zaleceń i tyle mogę zrobić. Reszta jest w rękach losu, na który totalnie nie mamy wpływu, dlatego nie chcę się tym zadreczać. Kładę dłoń na brzuchu, powtarzam ,,będzie dobrze" i tego się trzymam. 😉
 
Od zmysłów odchodzę, im bliżej terminu tym gorzej, straszna jestem panikara 🥺
Hej, ja mam termin na 31.01, prenatalne mam 16 lipca. Przed kazda wizyta serce mi staje, gdy lekarz robi usg to umieram ze strachu.. Rozumiem cie. Ja w ogóle nie radzę sobie czasem z lekiem ale sa dobre dni, ze jest ok i tak trzeba myśleć ❤️
 
Cześć, nie jestem co prawda moderatorką, ale obserwuję tę grupę od początku i jestem w niej aktywna odkąd mam potwierdzoną ciążę. Pierwszy nabór mnie ominął, byłam świeżo po założeniu konta, a niepisanym kryterium była też jakaś aktywność na ogólnym wątku. To Twój pierwszy wpis, nikt Cię nie zna nawet na ogólnej grupie. Daj się poznać, bądź aktywna, a pewnie przy następnym naborze dołączysz do zamkniętego wątku :) Ja dopiero po 3 tygodniach aktywności jestem w prywatnej grupie i czuję się tam bezpiecznie, na pewno chciałabym, aby tak zostało.
Tak jestem nowa :) dziś wkroczyłam w 12 tydzień ciąży. Wcześniej podglądałam Was dziewczyny z ukrycia :)
 
Cześć dziewczyny . Jestem nowa ;) ale mam nadzieję że zagoszczę tu na dłużej . Jestem w 14 tc , termin wyznaczony na 01.01.2022r . Widzę tu masę pozytywnej energii która mi osobiście bardzo się przyda . Partner obecnie wyjechał na kontrakt do Szwecji a ja siedzę na zwolnieniu i czasami wariuje , zwłaszcza ostatnio bo wykryto u mnie cukrzycę ciążową . Czy któraś przyszła mama też radzi sobie z podobnym problemem ?

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie 🥰
 
reklama
Hej, ja mam termin na 31.01, prenatalne mam 16 lipca. Przed kazda wizyta serce mi staje, gdy lekarz robi usg to umieram ze strachu.. Rozumiem cie. Ja w ogóle nie radzę sobie czasem z lekiem ale sa dobre dni, ze jest ok i tak trzeba myśleć ❤️
Ja wiem, też mam lepsze i gorsze dni, ale jak się tak naczytam tego wszystkiego co się dzieje tu na forum i wśród moich najbliższych znajomych to naprawdę spać nie mogę. Ooo, mamy bardzo podobne terminy ❤️
 
Do góry