reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hej dziewczyny czy macie jeszcze bóle brzucha? Jestem dzisiaj 11+0 i od jakichś 2 tygodni brzuch już mnie nie pobolewa. Zupełnie co nie czuje a wcześniej miałam bóle miesiaczkowe, różne ciągnięcia, klucia. Przyznam, ze trochę mnie to niepokoi a następna wizyta dopiero 16 lipca...
 
reklama
Hej dziewczyny czy macie jeszcze bóle brzucha? Jestem dzisiaj 11+0 i od jakichś 2 tygodni brzuch już mnie nie pobolewa. Zupełnie co nie czuje a wcześniej miałam bóle miesiaczkowe, różne ciągnięcia, klucia. Przyznam, ze trochę mnie to niepokoi a następna wizyta dopiero 16 lipca...
ja 13+1 boli juz dawno nie mam. Teraz troche wiezadla daja momentami w kosc.
 
Cześć Dziewczyny
Wczoraj miałam prenatalne.
Obejrzałam swoje dzieciątko od stóp do głowy.
7,5 cm człowieka
Wszystko prawidłowo
Jestem szczęśliwa
Teraz czekam na peppe
Płci nie poznałam, także czekamy
Wam również życzę dobrych wiadomości i miłego dnia
 
Hej dziewczyny czy macie jeszcze bóle brzucha? Jestem dzisiaj 11+0 i od jakichś 2 tygodni brzuch już mnie nie pobolewa. Zupełnie co nie czuje a wcześniej miałam bóle miesiaczkowe, różne ciągnięcia, klucia. Przyznam, ze trochę mnie to niepokoi a następna wizyta dopiero 16 lipca...
Ja 10+5 i już od jakichś 2 tygodni nie mam żadnego bólu, raz tylko pożałowałam kaszlnięcia na leżąco 😁
 
Ja ma 11+4 generalnie jakiś boli brzucha nie miałam wcale, tylko co parę dni czuję powiększająca się macicę takie ciągnięcie ewidentnie jak rośnie, przestanie i koniec. Ale boli miesiączkowych czy coś tonie miałam wcale.

Jak to mówią każda ciąża jest inna i ciężko tu się porównywać :)
Trzeba myśleć pozytywnie ja mam w poniedziałek prenatalne 😬😬😬😬😬😬😬😬
 
Hej dziewczyny :) Nie odzywam się, ale czytam Was na bieżąco. Jestem w 11 tygodniu ciąży, nie pisałam bo wciąż się stresuje, że czar pryśnie :( Ciągle mam jakieś plamienia, mimo że z usg wszystko ok, progesteron też w normie. To moja pierwsza ciąża, długo wyczekiwana. Wszystkim życzę cudownych wieści z dzisiejszych wizyt! :)
 
reklama
Do góry