reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja wiem, też mam lepsze i gorsze dni, ale jak się tak naczytam tego wszystkiego co się dzieje tu na forum i wśród moich najbliższych znajomych to naprawdę spać nie mogę. Ooo, mamy bardzo podobne terminy ❤️
Rozumiem, ja tez sama jestem po przejsciach ale powtarzam sobie ze takie szczęście mnie spotkalo, ze musi byc dobrze. Na reszte wplywu nie mamy. Mnie każdy dziwny bol wprowadza w zakłopotanie no ale spokojnie bo jeszcze wiele przed nami😊 glowa do gory❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny . Jestem nowa ;) ale mam nadzieję że zagoszczę tu na dłużej . Jestem w 14 tc , termin wyznaczony na 01.01.2022r . Widzę tu masę pozytywnej energii która mi osobiście bardzo się przyda . Partner obecnie wyjechał na kontrakt do Szwecji a ja siedzę na zwolnieniu i czasami wariuje , zwłaszcza ostatnio bo wykryto u mnie cukrzycę ciążową . Czy któraś przyszła mama też radzi sobie z podobnym problemem ?

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie 🥰
Cześć, rozgość się 🤗
Na temat cukrzycy w ciąży nic mądrego Ci nie powiem, mogę tylko dla otuchy dać znać, że moja siostra właśnie to przeżywa, ale trzyma dietę, monitoruje się, wyniki ma super i nosi w brzuchu zdrowego bąbla :) Do tego schudła trzymając dietę :) Wie tylko, że nie może przenosić ciąży i możliwe, że wcześniej będzie pod obserwacją w szpitalu. Głowa do góry! :)
 
Cześć, rozgość się 🤗
Na temat cukrzycy w ciąży nic mądrego Ci nie powiem, mogę tylko dla otuchy dać znać, że moja siostra właśnie to przeżywa, ale trzyma dietę, monitoruje się, wyniki ma super i nosi w brzuchu zdrowego bąbla :) Do tego schudła trzymając dietę :) Wie tylko, że nie może przenosić ciąży i możliwe, że wcześniej będzie pod obserwacją w szpitalu. Głowa do góry! :)
Lekarz mówił że mogę przez to wcześniej rodzić . Od paru dni cukier mam na dobrym poziomie , po ostatnich badaniach lekarz upewnił mnie że maluch rozwija się prawidłowo lecz zaskakująco długie ma nogi i jest straszną wierci piętą ;)
 
Cześć dziewczyny . Jestem nowa ;) ale mam nadzieję że zagoszczę tu na dłużej . Jestem w 14 tc , termin wyznaczony na 01.01.2022r . Widzę tu masę pozytywnej energii która mi osobiście bardzo się przyda . Partner obecnie wyjechał na kontrakt do Szwecji a ja siedzę na zwolnieniu i czasami wariuje , zwłaszcza ostatnio bo wykryto u mnie cukrzycę ciążową . Czy któraś przyszła mama też radzi sobie z podobnym problemem ?

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie [emoji3059]
Hej :) Ja mam cukrzycę ciążową, nie dawno wykrytą, póki co mierzę cukier, i staram się pilnować diety, trudno się tak przestawić z dnia na dzień ale jakoś powoli sobie radzę, 13 lipca mam wizytę u diabetologa i zobaczymy co powie. Masz insulinę czy na razie obserwujesz i dieta?
 
Cześć, rozgość się 🤗
Na temat cukrzycy w ciąży nic mądrego Ci nie powiem, mogę tylko dla otuchy dać znać, że moja siostra właśnie to przeżywa, ale trzyma dietę, monitoruje się, wyniki ma super i nosi w brzuchu zdrowego bąbla :) Do tego schudła trzymając dietę :) Wie tylko, że nie może przenosić ciąży i możliwe, że wcześniej będzie pod obserwacją w szpitalu. Głowa do góry! :)
Witam Cię serdecznie, ja w ciąży ze starszakiem mialam cukrzyce ciążowa i cóż dieta I reżim I synek zdrowy. Teraz jestem w II ciąży i teraz tez mi wyszla za wysoka glukoza ... czyli historia lubi sie powtarzać... cóż w przyszłym tyg będę robić krzywa cukrową dla potwierdzenia i wizyta na Starynkiewicza w poradni diabe dla ciężarówek... glowa do gory jest to uciążliwe ale rodzą się śliczne zdrowe bobaski. 🥰
 
reklama
Do góry