reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

38 to już donoszona, więc mozna już rodzić [emoji16] może dlatego jedne zalecenia mówią, że 34 tydzień.. Nie wiem, nie mam pojęcia. Moze zależy też od dawki i z jakiego powodu bierze się acard [emoji846] na pewno lekarz chce dobrze i będzie patrzył na wasze dobro [emoji846]
Moj lekarz powiedzial mi ostatnio ze acard wszystkim od 16 tygodnia zaleca bo ma dzialanie profilaktyczne na wiele rzeczy. Bralam tez w pierwszej ciazy i jakos na tydzien przed cesarka musialam przestac. Po cesarce za to przez tydzien zastrzyki z heparyny bo spuchlam masakrycznie.
 
reklama
Moj lekarz powiedzial mi ostatnio ze acard wszystkim od 16 tygodnia zaleca bo ma dzialanie profilaktyczne na wiele rzeczy. Bralam tez w pierwszej ciazy i jakos na tydzien przed cesarka musialam przestac. Po cesarce za to przez tydzien zastrzyki z heparyny bo spuchlam masakrycznie.
Wygląda na to, że są różne szkoły 😉
 
Ja po prenatalnych, lekarka nie widzi zadnych zastrzeżeń w obrazie usg , przede mną jeszcze wyniki peppa z krwi ale jestem juz spokojniejsza. Od 2 tyg moj lekarz kazal mi sporo lezec i wypoczywac z uwagi na odklejajaca się kosmowke, zmobilizowałam rodzinę i troche mi pomogli zebym faktycznie cos polezala, przy rocznym dziecku jednak ciezko wypocząć wiec ciesze sie ze kwestia kosmowki wg pani doktor sie polepszyla, mimo ze w opisie widze ze lozysko dalej jest nisko. Zobacze co za tydzien okaze sie na kontroli ;) ah No i radosc dnia
.. na 70% dziewczynka, a mam w domu chłopca i marzy mi się parka. Oby tak juz zostalo :D
 
Ja po prenatalnych, lekarka nie widzi zadnych zastrzeżeń w obrazie usg , przede mną jeszcze wyniki peppa z krwi ale jestem juz spokojniejsza. Od 2 tyg moj lekarz kazal mi sporo lezec i wypoczywac z uwagi na odklejajaca się kosmowke, zmobilizowałam rodzinę i troche mi pomogli zebym faktycznie cos polezala, przy rocznym dziecku jednak ciezko wypocząć wiec ciesze sie ze kwestia kosmowki wg pani doktor sie polepszyla, mimo ze w opisie widze ze lozysko dalej jest nisko. Zobacze co za tydzien okaze sie na kontroli ;) ah No i radosc dnia
.. na 70% dziewczynka, a mam w domu chłopca i marzy mi się parka. Oby tak juz zostalo :D
Wspaniałe wiadomości ❤️
 
Hej dziewczyny,
Ja dzisiaj mam usg genetyczne, czy któraś tez dzisiaj wybiera się na wizytę?
stres jest :(
myślę ze to raczej u każdej z nas, kto by się nie przejmował czy wszystko jest w porządku?
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty a pozostałym życzę dobrego dnia :)
 
dziewczyny nie odzywałam się...chciałam się z Wami pożegnać. Niestety poroniłam kolejny raz, mimo brania takiego szalonego zestawu leków. To była ciąża bliźniacza. Teraz bede walczyć ze szpitalem, bo oddałam do badań genetycznych wszystko...a okazuje się, że laboratorium dostało tylko jedno dziecko. Przed zabiegiem na USG było widać nadal ciąże bliźniaczą...nie wiem jakim cudem do tego doszło. Szpital poinformował mnie, że wszystko jest zabezpieczone... spotkałyście się z takim przypadkiem ? nie wiem co mam zrobić...
Tak mi przykro :-( Trzymaj się dzielnie !!
 
Hej dziewczyny,
Ja dzisiaj mam usg genetyczne, czy któraś tez dzisiaj wybiera się na wizytę?
stres jest :(
myślę ze to raczej u każdej z nas, kto by się nie przejmował czy wszystko jest w porządku?
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty a pozostałym życzę dobrego dnia :)
Stres to normalka, bądź dobrej myśli :) Daj znać po!
Ja czekam cierpliwie na swoją końcówkę lipca.

Miłego dnia dziewczyny!
 
Też jestem tak obstawiona lekami.. Ze momentami mam wrażenie że jest mi niedobrze z nich.
Urogestan 3x1, progesteron do ustnie, heparyna, acard, witaminy, euthyrox.. Więc walczymy ostro.. Marzę żeby już powoli z czegoś zejść. Ostatnio miałam krwiaka ale po dawkach progesteronu zaczął znikać więc walczymy :)
U mnie jeszcze insulina do tego zestawu ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny,
Ja dzisiaj mam usg genetyczne, czy któraś tez dzisiaj wybiera się na wizytę?
stres jest :(
myślę ze to raczej u każdej z nas, kto by się nie przejmował czy wszystko jest w porządku?
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty a pozostałym życzę dobrego dnia :)
Hej :-) Ja właśnie pod gabinetem, ale to rutynowa wizyta z podglądem malucha :-) Trzymam kciuki za dobre wyniki :-)
 
Do góry