reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Niestety nie mam możliwości dodania ciebie, ale wiem, że kilkaset stron wcześniej był link, żeby móc wejść. Trzeba pisać do dziewczyn moderatorek, one na pewno z chęcią Was dodadzą. Grupa prywatna ma o tyle plus, że nikt nie może postronny zobaczyć co piszesz, jakie zdjęcia wstawiasz. Warto się dodać 😃
No tak, cierpliwie czekamy, bo lista poszła już dawno temu do administratorki. Zdaje się, że nasze moderatorki też już nic nie mogą zdziałać. I cisza :)
 
Acard tak długo się bierze w przypadku ryzyka zatrucia ciążowego i stanu przedrzucawkowego. Ja również praktycznie do końca będę brała acard + heparynę.
Ja brałam chyba do 34tc a później neoparin, bo accard może być szkodliwy dla dziecka i mamy. To są informacje od mojej gin. Może coś się zmieniło w badaniach 🙂 cieszyłabym się gdyby ominely mnie zastrzyki ❤️
 
Ja brałam chyba do 34tc a później neoparin, bo accard może być szkodliwy dla dziecka i mamy. To są informacje od mojej gin. Może coś się zmieniło w badaniach 🙂 cieszyłabym się gdyby ominely mnie zastrzyki ❤️
No czasami nie można pewnych spraw przeskoczyć. Ja muszę brać od początku clexane. Nie jest to przyjemne, ale dzięki temu mam szanse na urodzenie zdrowego dziecka. Heparynę biorę po to aby nie tworzyły się zakrzepy i żeby łożysko było wydolne. Acard biorę ze względu na pewne zatrucie ciążowe, aby zapobiec temu schorzeniu. Rozumiem, że ty też bierzesz ten sam zestaw? 😊
 
Dziewczyny, a czy Wy jesteście dopisane do tej prywatnej grupy? Ja prosiłam o dopisanie chyba z dwa tygodnie temu i niestety nadal nic, nie wiem czy sama muszę coś jeszcze zrobić czy Wy tez nie macie dostępu?
Zgodnie z tym co pisałam, lista poszła do Ani w poniedziałek, bo tylko ona może dodać użytkowników. Pierwsza lista poszła w zeszłym tygodniu, ale Ania prosiła, żeby odezwać się jeszcze raz po weekendzie, bo ma egzaminy. Czekam na info od niej, czy coś się ruszyło w tym temacie.
 
No czasami nie można pewnych spraw przeskoczyć. Ja muszę brać od początku clexane. Nie jest to przyjemne, ale dzięki temu mam szanse na urodzenie zdrowego dziecka. Heparynę biorę po to aby nie tworzyły się zakrzepy i żeby łożysko było wydolne. Acard biorę ze względu na pewne zatrucie ciążowe, aby zapobiec temu schorzeniu. Rozumiem, że ty też bierzesz ten sam zestaw? 😊
Ja tylko accard a tak jak napisałam clexane lub neoparin zamiast accardu później 🙂
 
Ja się wybieram o 18.30 [emoji846]
Hej dziewczyny,
Ja dzisiaj mam usg genetyczne, czy któraś tez dzisiaj wybiera się na wizytę?
stres jest :(
myślę ze to raczej u każdej z nas, kto by się nie przejmował czy wszystko jest w porządku?
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty a pozostałym życzę dobrego dnia :)
 
dziewczyny nie odzywałam się...chciałam się z Wami pożegnać. Niestety poroniłam kolejny raz, mimo brania takiego szalonego zestawu leków. To była ciąża bliźniacza. Teraz bede walczyć ze szpitalem, bo oddałam do badań genetycznych wszystko...a okazuje się, że laboratorium dostało tylko jedno dziecko. Przed zabiegiem na USG było widać nadal ciąże bliźniaczą...nie wiem jakim cudem do tego doszło. Szpital poinformował mnie, że wszystko jest zabezpieczone... spotkałyście się z takim przypadkiem ? nie wiem co mam zrobić...
Nie wyobrazam sobie tego, co teraz czujecie. Życzę Tobie i tacie dziecka dużo dużo sił i spokoju. Wierze, ze wszystko w Waszym życiu potoczy się pomyślnie. Bardzo mi przykro 😞
 
reklama
Do góry