reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Powiem wam dziewczyny, ze od paru dni czuje momentami koziolkowanie w brzuchu, taki mega charakterystyczny ruch🥰 to chyba mlody szaleje🤩
Ja nie wiem czy świruje ale ostatnio tez czulam delikatne ruchy. Ale u mnie to dopiero 12 tc. I no cóż- Google mowia ze to malo mozliwe. Jednakże po wczorajszych prenatalnych wiem ze lozysko mam z tyłu a nie z przodu jak przy pierwszym dziecku. A to tez powoduje szybciej odczuwalne ruchy. W pierwszej ciazy poczułam synka okolo 16tc. Ja juz sama nie wiem czy to możliwe ale dosc charakterystyczne dla mnie muśnięcia przed snem byly gdy leżałam na płasko ;)
 
Ja nie wiem czy świruje ale ostatnio tez czulam delikatne ruchy. Ale u mnie to dopiero 12 tc. I no cóż- Google mowia ze to malo mozliwe. Jednakże po wczorajszych prenatalnych wiem ze lozysko mam z tyłu a nie z przodu jak przy pierwszym dziecku. A to tez powoduje szybciej odczuwalne ruchy. W pierwszej ciazy poczułam synka okolo 16tc. Ja juz sama nie wiem czy to możliwe ale dosc charakterystyczne dla mnie muśnięcia przed snem byly gdy leżałam na płasko ;)
ja sama bylam w szoku, ze cos czuje;) ale to tak charakterystyczne ruchy, ze nie da sie pomylic z gazami;)
 
Dziewczyny, a czy Wy jesteście dopisane do tej prywatnej grupy? Ja prosiłam o dopisanie chyba z dwa tygodnie temu i niestety nadal nic, nie wiem czy sama muszę coś jeszcze zrobić czy Wy tez nie macie dostępu?
 
reklama
Dziewczyny, a czy Wy jesteście dopisane do tej prywatnej grupy? Ja prosiłam o dopisanie chyba z dwa tygodnie temu i niestety nadal nic, nie wiem czy sama muszę coś jeszcze zrobić czy Wy tez nie macie dostępu?
Niestety nie mam możliwości dodania ciebie, ale wiem, że kilkaset stron wcześniej był link, żeby móc wejść. Trzeba pisać do dziewczyn moderatorek, one na pewno z chęcią Was dodadzą. Grupa prywatna ma o tyle plus, że nikt nie może postronny zobaczyć co piszesz, jakie zdjęcia wstawiasz. Warto się dodać 😃
 
Do góry