reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja też trochę lepiej znoszę już ciążę, natomiast nadal problem trochę z apetytem. Wmuszam jedzenie, bo jedyne na co mam ochotę to kiszone ogórki, ale nie mogę tylko na tym jechać 😅
Piersi nadal bolą i rosną, choć zależy od dnia 😉
Ja z kolei na odwrót, mogłabym jeść wszystko - boję się, że to szybko odbije się na wadze :D
 
reklama
Ja wróciłam do pracy, ale trochę żałuję. Dowiedziałam się że podczas mojego 3 tygodniowego L4 pojawiły sie plotki, że może nie ma mnie tak długo, bo jestem w ciąży. Chcialam zachować ten fakt przed kolegami z pracy z racji młodej ciąży, także póki co udaje glupe i demontuje te plotki. Wie tylko bezpośredni przełożony z racji l4 z kodem B. Poza tym wstawałam w nocy 3 razy na siku, jestem totalnie niewyspana i jeszcze te upały..
Przykro mi, ludzie potrafią być bezczelni. Naprawdę wystarczyły 3 tygodnie do takich plotek? :/ Musiałaś być sumienną w pracy i nigdy nie chodzić na L4, że tak ich sprowokowałaś :)

Ja na szczęście pracuję zdalnie i nikomu nie zamierzam długo dawać powodów do gadania, a w mojej pracy też grasuje banda plotkarzy ;) Wiedzą szefowie i zamierzają być dyskretni, zwłaszcza, że to bardzo wczesny etap.
 
Powiedzcie jak u was z objawami - u mnie w jakimś 6 tygodniu były straszne zawroty głowy, od jakiegoś tygodnia (aktualnie 9 + 4) mdłości, zgaga, "gula" w gardle, dzisiaj "zaliczone" pierwsze poranne wymioty...
Dziewczyny, które jesteście na nieco dalszym etapie - minęło? trwa?
U mnie 11t2d i mdłości odpuszczają
Za to śpiąca jestem ciągle właściwie i bez sił
Zawroty głowy też mniejsze
Za to emocjonalnie jestem rozwalona ☹️
 
reklama
Jeśli wchodzą Ci ogórki kiszone, to idź tropem kwaśnego :) Może kapuśniak? :D Przy okazji przemycisz sobie więcej warzyw i forma płynna ma szansę się przyjąć bardziej.
Był wczoraj 😁
 

Załączniki

  • IMG_20210623_145055.jpg
    IMG_20210623_145055.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 61
Do góry