reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Musi być wszystko dobrze[emoji3590]
Ja to uwielbiam dzień kiedy mam wizytę bo po niej chwilowo nie mam obaw a potem zaś to czekanie do wizyty [emoji4] ale mam nadzieję że wszystkim nam dzidzie urosną zdrowe i za kilka miesięcy będziemy je tulily [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
pośpieszyłam się z tej radości, staraliśmy się prawie rok (10 miesięcy) i już byłam pewna, ze się nigdy nie uda... wiem, ze niektóre z Was starały się dłużej, dla mnie każdy miesiąc to były łzy przez 2/3dni jak sobie tylko przypomniałam, ze coś z nami nie tak... a jak się pokazały dwie kreski nie mogłam miesiąc chyba uwierzyć nadal ciężko mi póki nie widać i nie czuć maluszka sobie to uzmysłowić czasem [emoji3059] wiedza teściowie, ze mam tez hashimoto a znam historie, w których przeciwciała zniszczyły maluszka bo uznały go za wroga... boje się bardzo choć na codzień staram się cieszyć, ze nic nie boli i nie krwawię a z wizyty na wizytę jest ok...
 
reklama
Już prawie koniec 1 trymestru. Bądź dobrej myśli,[emoji173] ale faktycznie nieodpowiedzialne.. u mnie pierwsza ciąża się zakończyła i cieszę się, że rodzice dotrzymał tajemnicy.

Za to w drugiej tak się bali, że nikomu nie mówili nawet jak już było można i w ten sposób część mojej rodziny dowiedziała się w 20 tygodniu jak mnie zobaczyli z brzuchem [emoji85]
miejmy nadzieje, ze wszystko pójdzie jak powinno i nie będziemy musieli się każdemu tłumaczyć w razie coś się stanie...
 
Dziewczyny, czy wy też tak macie? Zawsze jak czuję, że zbliża się kichanie to normalnie panikuje. Za każdym razem przy kichneiciu mam taki ból brzucha Teraz kichnęłam leżąc to miałam wrażenie jakby mi coś pękło 😳 matko.... Nie jest to ciągły ból tylko taki chwilowy. Nienawidzę kochać przez to boz araz się martwię. 😥 Oczywiście latam donakzienkinoatezwc czy nic się nie dzieje. Jak gwałtownie wstanę też mam taki ból i przy kaslaniu. Błagam powiedzcie ze to normalne 🥺

Jejku mam to samo, taki okropny chwilowy, kłujący ból jakby coś pękło i akurat z prawej strony a z prawej strony jest dzidziuś 😳😳
 
Powiedzcie mi proszę czy testy o których wspominacie sanco czy Nifty robicie dodatkowo Przed usg prenatalnym ? Czy po jak wyjdą wam jakieś nieprawidłowości . Sama się zaczynam zastanawiać czy jest sens jeśli wsYstko dobrze wyjdzie na usg robić dodatkowe badania ? Moja pierwsza ciąża nigdy tych testów nie robiłam i jestem ciekawa jakie macie do tego podejscie .

Ja planuje robić przed prenatalnymi
 
Poczytaj w necie jak powinno się wstawać z łóżka w ciazy. To bardzo pomocne. Najważniejsze żeby bokiem, a nie na wprost.[emoji4] W poprzedniej bardzo mi pomoglo. A co do kichania- jak stoisz to kucnij przed kichnieciem albo się pochyl, a jak Leżysz to podwin kolana do siebie. Żeby nie być prosto [emoji846] polecam. Mam nadzieję, że Ci pomoże. [emoji5]
Dziewczyny, czy wy też tak macie? Zawsze jak czuję, że zbliża się kichanie to normalnie panikuje. Za każdym razem przy kichneiciu mam taki ból brzucha Teraz kichnęłam leżąc to miałam wrażenie jakby mi coś pękło [emoji15] matko.... Nie jest to ciągły ból tylko taki chwilowy. Nienawidzę kochać przez to boz araz się martwię. [emoji26] Oczywiście latam donakzienkinoatezwc czy nic się nie dzieje. Jak gwałtownie wstanę też mam taki ból i przy kaslaniu. Błagam powiedzcie ze to normalne [emoji3064]
 
reklama
Poczytaj w necie jak powinno się wstawać z łóżka w ciazy. To bardzo pomocne. Najważniejsze żeby bokiem, a nie na wprost.[emoji4] W poprzedniej bardzo mi pomoglo. A co do kichania- jak stoisz to kucnij przed kichnieciem albo się pochyl, a jak Leżysz to podwin kolana do siebie. Żeby nie być prosto [emoji846] polecam. Mam nadzieję, że Ci pomoże. [emoji5]
Dzięki, oczywiście już internety wzdłuż i w szerz co do kichania w ciąży i bólu z tym związanym wyszukałam. Napewno będę stosować 😊
 
Do góry