reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Poczytaj w necie jak powinno się wstawać z łóżka w ciazy. To bardzo pomocne. Najważniejsze żeby bokiem, a nie na wprost.[emoji4] W poprzedniej bardzo mi pomoglo. A co do kichania- jak stoisz to kucnij przed kichnieciem albo się pochyl, a jak Leżysz to podwin kolana do siebie. Żeby nie być prosto [emoji846] polecam. Mam nadzieję, że Ci pomoże. [emoji5]
Potwierdzam❤️ . Jak leżę i mi się zbiera to odrazu pościągam kolana 💪 jest o niebo lepiej .
 
reklama
Przepraszam że namieszalam z tą tajną gupą a sama przy trójce czasem znikam na dłużej. Byłam dzisiaj na badaniu. Wszystko dobrze. 8 tydz i 2 dni. Ale zdjęcia słabe, też chciałam mieć takiego "miśka haribo" a nic prawie nie widać. Tyle kasy bo musialam iść prywatnie a miśka nie widać. Na ekranie nawet był ale nie uchwyciła.
20210612_145200.jpg
20210612_145415.jpg
 
Popieram ♡
Poczytaj w necie jak powinno się wstawać z łóżka w ciazy. To bardzo pomocne. Najważniejsze żeby bokiem, a nie na wprost.[emoji4] W poprzedniej bardzo mi pomoglo. A co do kichania- jak stoisz to kucnij przed kichnieciem albo się pochyl, a jak Leżysz to podwin kolana do siebie. Żeby nie być prosto [emoji846] polecam. Mam nadzieję, że Ci pomoże. [emoji5]
 
Dziewczyny, czy wy też tak macie? Zawsze jak czuję, że zbliża się kichanie to normalnie panikuje. Za każdym razem przy kichneiciu mam taki ból brzucha Teraz kichnęłam leżąc to miałam wrażenie jakby mi coś pękło 😳 matko.... Nie jest to ciągły ból tylko taki chwilowy. Nienawidzę kochać przez to boz araz się martwię. 😥 Oczywiście latam donakzienkinoatezwc czy nic się nie dzieje. Jak gwałtownie wstanę też mam taki ból i przy kaslaniu. Błagam powiedzcie ze to normalne 🥺
ja mam to samo :( przy każdym kichnięciu lub szybszym wstaniu z łóżka czuję taki ból jakby mi się coś rozerwało..
 
Nie martw się, na kolejnym już zamiast misia Haribo będzie miniaturka człowieka [emoji3059] najważniejsze, że wszystko ok [emoji4]
Przepraszam że namieszalam z tą tajną gupą a sama przy trójce czasem znikam na dłużej. Byłam dzisiaj na badaniu. Wszystko dobrze. 8 tydz i 2 dni. Ale zdjęcia słabe, też chciałam mieć takiego "miśka haribo" a nic prawie nie widać. Tyle kasy bo musialam iść prywatnie a miśka nie widać. Na ekranie nawet był ale nie uchwyciła.
Zobacz załącznik 1281810Zobacz załącznik 1281811
 
Niestety im większy brzuszek tym większy będzie z tym problem, więc warto sobie za wczasy przećwiczyć[emoji16] szczególnie z obrotami i wstawaniem [emoji16]
mąż się ze mnie śmiał jak w ostatnim trymestrze przekrecalam się z boku na bok jak orka. Pytał, czy mnie popchnąć. Czasami mi rękę podawał i ciągnął [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Dzięki za rady dot. kichania i wstawiania z łóżka[emoji3526] Na pewno wykorzystam, bo za każdym razem martwiłam się czy wszystko ok
 
Więc ja mam termin potwierdzony na 22 styczeń. Fajna data :) 22.01.22 . Nadal nikomu nie powiedziałam. Musieliśmy pożyczyć auto od mojego taty bo nasze w naprawie, ale powiedziałam że jedziemy tylko na zakupy a byliśmy też u lekarza. Wie tylko mąż, dzieci..i ksiądz bo prosiłam o błogosławieństwo :D
 
Dziewczyny, czy wy też tak macie? Zawsze jak czuję, że zbliża się kichanie to normalnie panikuje. Za każdym razem przy kichneiciu mam taki ból brzucha Teraz kichnęłam leżąc to miałam wrażenie jakby mi coś pękło 😳 matko.... Nie jest to ciągły ból tylko taki chwilowy. Nienawidzę kochać przez to boz araz się martwię. 😥 Oczywiście latam donakzienkinoatezwc czy nic się nie dzieje. Jak gwałtownie wstanę też mam taki ból i przy kaslaniu. Błagam powiedzcie ze to normalne 🥺
ja mam to samo :( przy każdym kichnięciu lub szybszym wstaniu z łóżka czuję taki ból jakby mi się coś rozerwało..
A okropne uczucie
 
reklama
Dziewczyny, czy wy też tak macie? Zawsze jak czuję, że zbliża się kichanie to normalnie panikuje. Za każdym razem przy kichneiciu mam taki ból brzucha Teraz kichnęłam leżąc to miałam wrażenie jakby mi coś pękło 😳 matko.... Nie jest to ciągły ból tylko taki chwilowy. Nienawidzę kochać przez to boz araz się martwię. 😥 Oczywiście latam donakzienkinoatezwc czy nic się nie dzieje. Jak gwałtownie wstanę też mam taki ból i przy kaslaniu. Błagam powiedzcie ze to normalne 🥺
Przy kichaniu też mi się zdarza. Nie za każdym razem, ale się zdarza.
 
Do góry