reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Nie potrzebnie mam wyrzuty sumienia. Załoga na pewno sobie poradzi, a teraz dzidzia jest najważniejsza ❤️
Wiesz to moje dziewczyny napewno sobie poradzą ale no kierowniczka to zawsze wiedziałam, że nie ma zdolności kontaktów z ludźmi ale no takiego czegoś to się nie spodziewałam aż strach pomyśleć co hy bylo jakbym musiala wrócić szybciej niż planuje do pracy🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
reklama
Wiesz to moje dziewczyny napewno sobie poradzą ale no kierowniczka to zawsze wiedziałam, że nie ma zdolności kontaktów z ludźmi ale no takiego czegoś to się nie spodziewałam aż strach pomyśleć co hy bylo jakbym musiala wrócić szybciej niż planuje do pracy🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
To jest już kierowniczki problem ze nie radzi sobie w nawiązywaniu kontaktów. Pamiętaj że gdyby coś się stało nikt nawet o Tobie nie pomyśli... Kierowniczka też... Więc nie zadręczaj się tym, tylko odpoczywaj, dbaj o siebie, to jest Twój czas i dzieciątka. A załoga będzie musiała sobie poradzic 😊
 
Dziewczyny co biorą Acard, jaką macie dawkę? Gin mi nie kazał czytać bredni na ulotce, ale oczywiście już wygooglowałam i niby on nie jest zalecany w 1 i 2 trymestrze i ze jest ryzyko większe poronienia i wad dziecka. Teraz się nastraszyłam mocno.
 
Piękne dzidzie [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
U nas tez wszystko dobrze, ciąża rozwija się prawidłowo [emoji3590][emoji3590][emoji3590] Tatuś mógł tez zobaczyć jak dziecko się rusza.
Lekarz tez jest jak najbardziej za szczepieniem w drugim trymestrze co mnie cieszy.
Ja już po wizycie, trochę się naczekałam.
Dostalam Acard 150 i Clexane 0,4.
Dzidziol urósł ale jakoś mało, ma na dziś 0,8 cm, serduszko pulsuje.
W ogóle jakie mega słabe zdjęcie [emoji85]
 
reklama
Do góry